تاریخ: ۸:۵۰ :: ۱۳۹۵/۰۴/۰۴
نام نویسنده: sobhan

رئیس هیئت شنا فریدونکنار از توافق هیئت شنا و آموزش و پرورش برای استعدادیابی در این شهرستان خبر داد.   به گزارش مازند اسپرت، مرتضی اسدپور طی گفت‌وگویی با خبرنگار اظهار کرد: هیئت شنا فریدونکنار هیئت نوپایی است که با حمایت مسئولان و اعضای هیات رئیسه تلاش می‌کند در بحث آموزش، استعدادیابی و حضور قدرتمند در […]

22233رئیس هیئت شنا فریدونکنار از توافق هیئت شنا و آموزش و پرورش برای استعدادیابی در این شهرستان خبر داد.

 

به گزارش مازند اسپرت، مرتضی اسدپور طی گفت‌وگویی با خبرنگار اظهار کرد: هیئت شنا فریدونکنار هیئت نوپایی است که با حمایت مسئولان و اعضای هیات رئیسه تلاش می‌کند در بحث آموزش، استعدادیابی و حضور قدرتمند در مسابقات آمادگی لازم و فعالیت مناسب داشته باشد.

وی تصریح کرد: هیئت شنای استان به عملکرد این هیئت در فریدونکنار اعتماد کرد و میزبانی مسابقات لیگ شنا آب‌های آزاد قهرمانی استان مازندران یادواره سردار شهید حاج حسین بصیر به این شهرستان رسید.

رئیس هیات شنای شهرستان فریدونکنار خاطرنشان کرد: برای خود چشم اندازی را ترسیم کردیم که رسیدن به این چشم انداز نیاز به برنامه ریزی دارد که امیدواریم با حضور همکارانم در هیات شنا شهرستان و استان به این مهم دست پیدا کنیم.

اسدپور گفت: در حال حاضر هیئت شنا فریدونکنار کلاس‌های آموزشی ویژه دختران بالای و زیر ۱۰ سال را زیر نظر مربیان مجرب آغاز کرده است.

وی در ادامه افزود: هیات شنا با آموزش و پرورش فریدونکنار به توافق رسیده تا در بحث استعدادیابی مدارس هم ورود پیدا کند.

اسدپور خاطرنشان کرد: ۴ مربی مرد و ۲ مربی زن در فریدونکنار به صورت خصوصی مشغول آموزش شنا هستند که هیئت شنا در بحث کمی و کیفی روی کار این مربیان نظارت دارد.

پاسخی بگذارید