تاریخ: ۱۶:۱۱ :: ۱۳۹۵/۰۴/۰۳
نام نویسنده: sobhan

ملی‌پوش تفنگ ایران در جام جهانی باکو در تفنگ بادی ۱۰ متر در رده دوم قرار گرفت. به گزارش مازند اسپرت؛ دومین روز از مسابقات جام جهانی تیراندازی در حالی  امروز پیگیری شد که در رشته تپانچه ۱۰ متر بانوان سه نماینده از کشورمان به رقابت با حریفان خود پرداختند. الهام هریجانی با ۳۸۲ امتیاز سیزدهم شد. […]

خبرگزاری فارس: باقری در تفنگ 10 متر نقره‌ای شد

ملی‌پوش تفنگ ایران در جام جهانی باکو در تفنگ بادی ۱۰ متر در رده دوم قرار گرفت.

به گزارش مازند اسپرت؛ دومین روز از مسابقات جام جهانی تیراندازی در حالی  امروز پیگیری شد که در رشته تپانچه ۱۰ متر بانوان سه نماینده از کشورمان به رقابت با حریفان خود پرداختند.

الهام هریجانی با ۳۸۲ امتیاز سیزدهم شد. مینا خبازیان با ۳۷۴ و زینب طوماری با ۳۷۰ به ترتیب چهل و چهارم و پنجاه و سوم شدند.

در این میان نماینده کشورهای سوئیس، روسیه، لهستان، یونان دو ورزشکار، اوکراین، مکزیک و مغلستان توانستند به فینال راه یابند که تیرانداز اوکراینی اول، یونانی دوم و مکزیکی سوم شدند.

در تفنگ ۱۰ متر، حسین باقری فینالیست شد. وی در این مرحله با ۲۰۶٫۲ امتیاز در رده دوم قرار گرفت و مدال نقره را به دست آورد. علیرضا داوودآبادی با ۶۲۵ امتیاز سیزدهم و امیرحسین گلپسند با ۶۲۲ امتیاز بیست و هشتم شدند.

در ادامه مسابقات روز دوم، تیراندازان کشورمان در رشته های تفنگ ۱۰ متر مردان و تراپ مردان در حال رقابت با حریفان خود هستند.

پاسخی بگذارید