تاریخ: ۱۶:۰۲ :: ۱۳۹۵/۰۴/۰۳
نام نویسنده: sobhan

رئیس کمیته پزشکی باشگاه استقلال آخرین وضعیت سید حسین حسینی و محمد حسین کنعانی زادگان را تشریح کرد. به گزارش مازند اسپرت؛ دکتر امین نوروزی در گفت و گویی در خصوص مصدومیت سید حسین حسینی و آخرین شرایط این بازیکنان اظهار داشت: این بازیکن در تیم قبلی اش (ملوان) دچار مشکل شدید از ناحیه زانو […]

خبرگزاری فارس: تشریح آخرین وضعیت کنعانی زادگان و حسینی و زمان حضور 2 بازیکن در تمرینات

رئیس کمیته پزشکی باشگاه استقلال آخرین وضعیت سید حسین حسینی و محمد حسین کنعانی زادگان را تشریح کرد.

به گزارش مازند اسپرت؛ دکتر امین نوروزی در گفت و گویی در خصوص مصدومیت سید حسین حسینی و آخرین شرایط این بازیکنان اظهار داشت: این بازیکن در تیم قبلی اش (ملوان) دچار مشکل شدید از ناحیه زانو شد. پس از پیوستن این بازیکن به استقلال بلافاصله تست کاملی از وی گرفتیم و با فوق تخصصان زانو درباره این بازیکن مشورت کردیم که مقرر شد این بازیکن فعلا فیزیوتراپی و آب درمانی انجام دهد و بعد از آن در تاریخ ۲۵ تیر ماه از این بازیکن تست دوباره صورت خواهد گرفت. اگر در این تست این بازیکن مشکلی نداشت می تواند در تمرینات استقلال شرکت کند.

رئیس کمیته پزشکی باشگاه استقلال پیرامون آخرین وضعیت کنعانی زادگان نیز گفت:این بازیکن هم به محض حضور در استقلال با تست های کامل گروه پزشکی باشگاه رو به رو شد. ما بعد از تست متوجه شدیم این بازیکن در اواخر اردیبهشت تحت عمل جراحی قرار گرفته (از ناحیه کشاله ران) و باید شش هفته دوره نقاهت را پشت سر می گذاشت. البته با توجه به اینکه این بازیکن در ناحیه عضلات شکم و اطراف لگن دچار ضعف عضلانی است برای او برنامه های قدرتی و هوازی و همچنین بهبود بالانس عضلانی در اطراف لگن را در نظر گرفتیم تا در صورت بهبودی وی از اواخر هفته آینده در تمرینات استقلال شرکت خواهد کرد.

پاسخی بگذارید