تاریخ: ۱۵:۵۹ :: ۱۳۹۵/۰۴/۰۳
نام نویسنده: sobhan

تیم‌های ملی والیبال ساحلی ایران در نخستین دیدار خود در مرحله نهایی رقابت‌های انتخابی المپیک در قاره آسیا به مصاف نمایندگان قطر می‌روند. به گزارش مازند اسپرت؛ مرحله نهایی مسابقات والیبال ساحلی انتخابی المپیک در منطقه آسیا از فردا جمعه با حضور هشت کشور ایران، قطر، قزاقستان، ژاپن، نیوزیلند، اندونزی، چین و استرالیا (میزبان) در […]

خبرگزاری فارس: قطر نخستین حریف ساحلی‌بازان والیبال ایران در انتخابی المپیک

تیم‌های ملی والیبال ساحلی ایران در نخستین دیدار خود در مرحله نهایی رقابت‌های انتخابی المپیک در قاره آسیا به مصاف نمایندگان قطر می‌روند.

به گزارش مازند اسپرت؛ مرحله نهایی مسابقات والیبال ساحلی انتخابی المپیک در منطقه آسیا از فردا جمعه با حضور هشت کشور ایران، قطر، قزاقستان، ژاپن، نیوزیلند، اندونزی، چین و استرالیا (میزبان) در شهر کارینز استرالیا آغاز می‌شود.

در این رقابت‌ها که به صورت تک حذفی برگزار می‌شود، تیم‌های الف و ب کشورهای شرکت کننده به مصاف یکدیگر می‌روند و اگر نتایج مساوی شود، دیدار سوم تعیین کننده کشور برنده خواهد بود.

تیم‌های ملی الف و ب والیبال ساحلی ایران در نخستین مسابقه و از ساعت ۹ و ۴۵ دقیقه صبح روز جمعه به وقت محلی و ۴ و ۱۵ دقیقه بامداد به وقت ایران به مصاف نمایندگان قطر می‌روند.

تیم‌های ملی الف و ب والیبال ساحلی ایران با پنج بازیکن شامل رحمان رئوفی، بهمن سالمی، بهمن قلی پوری، عبدالحامد میرزاعلی و کمال قریشی در این رقابت‌ها شرکت می‌کنند.

برنامه مرحله نخست این رقابت ها به شرح زیر است:

ایران – قطر

ژاپن – قزاقستان

چین – نیوزیلند

استرالیا – اندونزی

قهرمان مرحله نهایی رقابت‌های انتخابی المپیک سهمیه مستقیم المپیک ۲۰۱۶ ریو به دست می‌آورد و تیم‌های دوم و سوم نیز به رقابت‌های انتخابی بین قاره‌ای سوچی روسیه که با حضور تیم‌های دوم و سوم قاره‌های دیگر از ۱۶ تا ۲۰ تیرماه برگزار می‌شود، صعود می‌کنند.

پاسخی بگذارید