تاریخ: ۱۵:۵۴ :: ۱۳۹۵/۰۴/۰۳
نام نویسنده: sobhan

سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: این عبارت‌ها را درست بکار ببرید که شائبه ایجاد نشود. به گزارش مازند اسپرت؛ علی اکبر طاهری در پاسخ به این سوال که آیا برانکو برای حضور در مراسم آشتی‌کنان به فدراسیون رفته بود، گفت: بهتر است ابتدا خواهشا این عبارت ها را درست بکار ببرید که شائبه ایجاد نشود. طاهری […]

خبرگزاری فارس: طاهری: عبارت‌ها را درست بکار ببرید تا شائبه ایجاد نشود/ حمایت از تیم ملی وظیفه همگی ماست

سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: این عبارت‌ها را درست بکار ببرید که شائبه ایجاد نشود.

به گزارش مازند اسپرت؛ علی اکبر طاهری در پاسخ به این سوال که آیا برانکو برای حضور در مراسم آشتی‌کنان به فدراسیون رفته بود، گفت: بهتر است ابتدا خواهشا این عبارت ها را درست بکار ببرید که شائبه ایجاد نشود.

طاهری افزود: کارهایی باید انجام شود که نیازمند آن است تا بین باشگاه‌ها و تیم ملی هماهنگی‌هایی انجام شود و ما این جلسات را انجام می‌دهیم تا تبادل نظرات و مطالبی که لازم است انجام شده و گفته شود.

وی ادامه داد: حمایت از تیم ملی وظیفه همگی ماست و ما هم به دنبال این هستیم که تیم ملی قوی‌ای داشته باشیم چون همه در راستای هم هستند و هیچیک در مقابل هم نیستند. در جلسه‌ای که برگزار شد نسبت به این موضوع تاکید شده و مشکلی نیست.

سرپرست باشگاه پرسپولیس یادآور شد: ما همیشه به فدراسیون می‌آییم و مزاحم تاج می‌شویم و به دنبال جلسه با او هستیم.

طاهری درباره اینکه وضعیت طارمی و رضاییان به کجا رسید، گفت: اینجا فدراسیون است و سوالات فدراسیونی بپرسید و برای اینطور سوالات به باشگاه بیایید.

پاسخی بگذارید