تاریخ: ۱۵:۵۳ :: ۱۳۹۵/۰۴/۰۳
نام نویسنده: sobhan

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت:‌ سرمربی تیم ملی فوتبال را ندیده است و فقط با رئیس فدراسیون فوتبال جلسه داشته‌اند. به گزارش مازند اسپرت؛ برانکو ایوانکوویچ که گفته می‌شد برای آشتی‌کنان با کی‌روش به فدراسیون فوتبال رفته است در این خصوص گفت:  کی‌روش را ندیدیم، فقط با تاج جلسه داشتیم. برانکو  ادامه داد: جلسه امروز […]

خبرگزاری فارس: برانکو: کی‌روش را ندیدیم، فقط با تاج جلسه داشتیم/ به پرسپولیس آمده‌ام تا کار کنم

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت:‌ سرمربی تیم ملی فوتبال را ندیده است و فقط با رئیس فدراسیون فوتبال جلسه داشته‌اند.

به گزارش مازند اسپرت؛ برانکو ایوانکوویچ که گفته می‌شد برای آشتی‌کنان با کی‌روش به فدراسیون فوتبال رفته است در این خصوص گفت:  کی‌روش را ندیدیم، فقط با تاج جلسه داشتیم.

برانکو  ادامه داد: جلسه امروز ما با تاج بود و کی‌روش را ندیدم البته این جلسات طبیعی است چون استقلال و پرسپولیس به عنوان دو باشگاه بزرگ فوتبال ایران محسوب می‌شوند و از اهمیت خاصی در رشد فوتبال ایران برخوردار هستند هرچند که وظیفه ما این است که سطح تیم ملی و باشگاه‌ها بالا برود و این موضوع نتایج مثبتی را نیز به همراه داشته باشد.

وی ادامه داد: طبیعی است این طور جلسات و صحبت‌ها مهم هستند و باید بیشتر برگزار شوند چون در واقع فوتبال شامل فوتبال باشگاهی، حرفه‌ای و آماتور است که البته در راس همه آنها تیم ملی قرار دارد.

برانکو ضمن رد دوباره دیدارش با کی‌روش در فدراسیون فوتبال درباره حضور بازیکنان در ایفمارک گفت: امروز بازیکنان پدیده به ایفمارک رفتند و فردا صبح هم قرار است یکسری از بازیکنان ما به آنجا بروند. البته این یک مسئولیت اجباری برای بازیکنان است که از طرف لیگ مقرر شده و دستور فدراسیون است که همه بازیکنان تست بدهند ضمن اینکه هیچ بازیکنی ضمن دریافت گواهی سلامت نمی‌تواند بازی کند.

سرمربی پرسپولیس گفت: به هر حال فوتبال یکی از پایه‌های ورزش هر کشور است و بار عمده را به دوش می‌کشد و باید نمونه و الگویی باشد برای بقیه ورزش‌ها اما چیزی که مایه خوشحالی ماست این است که روز به روز فوتبال ایران سازمان منظمی پیدا می‌کند.

وی افزود: امروز هم اگر در پرسپولیس هستم، آمده‌ام تا کار کنم و دانش و تجربه خود را در اختیا بگذارم تا به همراه طاهری همگی با همکاری دسته جمعی سطح باشگاه را به بالاترین سطح ارتقاء دهیم.

پاسخی بگذارید