تاریخ: ۲۰:۴۷ :: ۱۳۹۵/۰۴/۰۲
نام نویسنده: sobhan

مهاجم تیم فوتبال پیکان گفت: من امروز اصلاً استقلالی‌‌ها را ندیدم که بحث دلخوری وجود داشته باشد. به گزارش مازند اسپرت؛ آرش برهانی در حاشیه تمرین امروز تیم فوتبال پیکان اظهار داشت: خیلی خوشحالم که به پیکان آمده‌ام و امیدوارم بتوانم به این تیم کمک کنم. از محبت استقلالی‌ها هم ممنونم چون چندین سال در […]

خبرگزاری فارس: برهانی: استقلالی‌ها را ندیدم و بحث دلخوری وجود نداشت/ اجازه نمی‌دهیم پیکان آسانسور لیگ برتر باشد

مهاجم تیم فوتبال پیکان گفت: من امروز اصلاً استقلالی‌‌ها را ندیدم که بحث دلخوری وجود داشته باشد.

به گزارش مازند اسپرت؛ آرش برهانی در حاشیه تمرین امروز تیم فوتبال پیکان اظهار داشت: خیلی خوشحالم که به پیکان آمده‌ام و امیدوارم بتوانم به این تیم کمک کنم. از محبت استقلالی‌ها هم ممنونم چون چندین سال در کنار آنها کار کرده‌ام و از انها تشکر می‌کنم.

وی در پاسخ به این سؤال که چه عواملی باعث جدایی‌ات در استقلال شد، گفت: فقط می‌توانم بگویم خوشحالم که به پیکان آمده‌ام.

برهانی در خصوص اینکه گفته می‌شود پیکان مثل آسانسور به لیگ یک می‌رود و دوباره بازمی‌گردد، گفت: جلالی تجربه خوبی دارد و فکر می‌کنم با این تجربه و امکاناتی که در باشگاه پیکان وجود دارد امسال شرایطی بهتر خواهد داشت.

وی افزود: پیکان لیاقت بالانشینی در لیگ برتر را دارد و ان‌شاءالله امسال بتوانیم به این شایعه آسانسوری بودن پیکان پایان بدهیم.

برهانی در پاسخ به این سؤال که آیا این تیم می‌تواند سکوی پرتاب آرش برهانی باشد، گفت: اولاً من که در استقلال بازی نمی‌کردم که بتوانم خودم را نشان دهم ولی مثل جوان‌ها شاید بتوانم در اینجا موفق باشم و همان برهانی همیشگی باشم.

وی در خصوص اینکه آیا از تمرین مشترک پیکان و استقلال در آکادمی ملی المپیک اطلاع داشت یا خیر، گفت: من کمی پایم درد می‌کرد و به همین علت از آقای جلالی اجازه گرفتم تا نزد دکتر بروم. البته هیچ دلخوری از کسی نداشتم و اصلاً استقلالی‌ها را ندیدم که بخواهد بحث دلخوری وجود داشته باشد.

پاسخی بگذارید