تاریخ: ۲۰:۴۵ :: ۱۳۹۵/۰۴/۰۲
نام نویسنده: sobhan

سرمربی تیم ملی والیبال ایران با بیان اینکه رسیدن به مرحله نهایی لیگ جهانی ایده آل است، گفت: اولویت تیم ایران المپیک خواهد بود و برای این هدف هفته به هفته رشد خواهیم کرد تا به بهترین وضعیت خود برای المپیک برسیم. به گزارش مازند اسپرت؛ رائول لوزانو در نشست خبری قبل از شروع هفته […]

خبرگزاری فارس: لوزانو: اولویت ما ریو است

سرمربی تیم ملی والیبال ایران با بیان اینکه رسیدن به مرحله نهایی لیگ جهانی ایده آل است، گفت: اولویت تیم ایران المپیک خواهد بود و برای این هدف هفته به هفته رشد خواهیم کرد تا به بهترین وضعیت خود برای المپیک برسیم.

به گزارش مازند اسپرت؛ رائول لوزانو در نشست خبری قبل از شروع هفته دوم لیگ جهانی گفت: مهمترین موضوع حضور در جمع شش تیم مرحله نهایی لیگ جهانی نیست. باید در طول هفته‌ها رشد کنیم تا به بهترین شکل برای المپیک ریو آماده شویم.

وی افزود: لیگ جهانی والیبال بالاترین سطح مسابقات این رشته ورزشی است که در ۳ هفته متوالی با تیم‌هایی که سبک‌های مختلفی دارند بازی می‌کنیم. هفته اول مقابل ۳ تیم از بهترین‌های دنیا بازی کردیم اما در این هفته تیم‌هایی در گروه ایران قرار دارند که در رنکینگ جهانی در ۱۰ تیم برتر نیستند.

سرمربی تیم ملی والیبال ایران خاطرنشان کرد: هر بازی برای ایران از این نظر مهم است که رشد داشته باشیم تا المپیک به بهترین وضعیت خود برسیم. اگر خوب بازی کنیم و به فینال لیگ جهانی برسیم که عالی است اما اولویت ریو خواهد بود.

پاسخی بگذارید