تاریخ: ۲۰:۲۳ :: ۱۳۹۵/۰۴/۰۲
نام نویسنده: sobhan

تیم‌ملی بلژیک در نیمه اول بازی مقابل سوئد به تساوی رضایت داد. به گزارش مازند اسپرت؛ در آخرین روز از مرحله گروهی رقابت‌های یورو ۲۰۱۶ از گروه E  و از  ساعت ۲۳:۳۰ تیم‌های ملی سوئد و بلژیک در ورزشگاه نیس با قضاوت فلیکس بریچ از آلمان به مصاف یکدیگر رفتند. نیمه اول این دیدار با […]

خبرگزاری فارس: تساوی بلژیک مقابل سوئد در نیمه اول

تیم‌ملی بلژیک در نیمه اول بازی مقابل سوئد به تساوی رضایت داد.

به گزارش مازند اسپرت؛ در آخرین روز از مرحله گروهی رقابت‌های یورو ۲۰۱۶ از گروه E  و از  ساعت ۲۳:۳۰ تیم‌های ملی سوئد و بلژیک در ورزشگاه نیس با قضاوت فلیکس بریچ از آلمان به مصاف یکدیگر رفتند.

نیمه اول این دیدار با نتیجه تساوی بدون گل به پایان رسید.

سوئد در این دیدار اولین خطر جدی را به وسیله مارکوس برگ در دقیقه ۵ بازی ایجاد کرد. در داخل محوطه جریمه توپی جلوی پای برگ افتاد و شوتی تماشایی را به طرف دروازه بلژیک زد ولی کورتوا با واکنشی زیبا مانع از گل شدن توپ شد.

بلژیک پرستاره به خودش آمد و در ادامه حملات خود را آغاز کرد و در دقیقه ۶ بازی به وسیله ویتسل موقعیت خوبی داشت ولی قدر این موقعیت را ندانست.

این بازی در ادامه بدون هیچ موقعیت جدی برای دو تیم دنبال می‌شد تا اینکه در دقیقه ۲۵ بازی هازارد موقعیت خوبی را از پشت محوطه جریمه برای دی برون آماده کرد ولی ضربه ستاره منچستر سیتی در آغوش دروازه بان سوئد جای گرفت.

این دیدار در نیمه اول بازی بدون گل به پایان رسید.

پاسخی بگذارید