تاریخ: ۱۸:۴۱ :: ۱۳۹۵/۰۳/۳۱
نام نویسنده: sobhan

نفرات برتر رقابت‌های بین المللی کشتی جام “زیلکوفسکی و پیتلاسینسکی” لهستان مشخص شدند. به گزارش مازند اسپرت؛رقابت‌های کشتی آزاد و فرنگی جام زیلکوفسکی و پیتلاسینکسی لهستان روزهای ۲۹ و ۳۰ خردادماه در شهر اسپالا برگزار شد. اسامی نفرات این مسابقات به شرح زیر است: کشتی آزاد: ۵۷ کیلوگرم: ۱- ری هیگوچی (ژاپن) ۲- ولادمیر دوبوف […]

خبرگزاری فارس: نفرات برتر مشخص شدند/ پیروزی ماخوف برابر گاتسالوف

نفرات برتر رقابت‌های بین المللی کشتی جام “زیلکوفسکی و پیتلاسینسکی” لهستان مشخص شدند.

به گزارش مازند اسپرت؛رقابت‌های کشتی آزاد و فرنگی جام زیلکوفسکی و پیتلاسینکسی لهستان روزهای ۲۹ و ۳۰ خردادماه در شهر اسپالا برگزار شد.

اسامی نفرات این مسابقات به شرح زیر است:

کشتی آزاد:

۵۷ کیلوگرم: ۱- ری هیگوچی (ژاپن) ۲- ولادمیر دوبوف (بلغارستان) ۳- اسماعیل موسکایف (روسیه) و آندری یاتسنکو (اوکراین)

۶۱ کیلوگرم: ۱- دولت نیازبیکوف (قزاقستان) ۲- برنارد فوترل (آمریکا) ۳- جمال اوتار سلطانوف (روسیه) و بخان گویگریف (روسیه)

۶۵ کیلوگرم: ۱- الخاندرو والدز توبیر (کوبا) ۲- کاتایی یریانبک (چین) ۳- جو مک کنا (آمریکا) اریک ماج (لهستان)

۷۰ کیلوگرم: ۱- ماگومد گاجیف (لهستان) ۲- اختیار نوروزاف (ازبکستان) ۳- عظمت عمرجانوف (قزاقستان) و جیمز گرین (آمریکا)
۷۴ کیلوگرم: ۱- باتهان دمیرچین (ترکیه) ۲- ژیگر زکیراف (قزاقستان) ۳- آیدار بالدانبایف (قزاقستان) ۴- عبدالحکیم شاپیف (قزاقستان)

۸۶ کیلوگرم: ۱- عبدالرشید سعداله یف (روسیه) ۲- زبیگنیو بارونوفسکی (لهستان) ۳- الکسی موشتین (بلاروس) و میهایل گانف (بلغارستان)

۹۷ کیلوگرم: ۱- رانیرز سالا پرز (کوبا) ۲- نیکولای سبان (مولداوی) ۳- ماگومد ابراگیم اف (قزاقستان) و رادوسلاو باران (لهستان)
۱۲۵ کیلوگرم: ۱- بلال ماخوف (روسیه) ۲- موخ حاگومدوف (روسیه) ۳- ژویی دنگ (چین) و نیک گویازدوفسکی (آمریکا)

کشتی فرنگی:

۵۹ کیلوگرم: ۱- کنچیرو فومیتا (ژاپن) ۲- احمد هایتهام (مصر) ۳- سوسلان داوروف (بلاروس) و آرسن ارالیف (قرقیزستان) … ۷- مهرداد مردانی (ایران)

۶۶ کیلوگرم: ۱- مهدی زیدوند (ایران) ۲- ریو هان (کره جنوبی) ۳- میگوئل مارتینز (کوبا) و شیمویامادا تسوچیکا (ژاپن)

۷۱ کیلوگرم: ۱- فرانک استابلر (آلمان) ۲- داوید کارسینسکی (لهستان) ۳- ادگار مالیکوف (لهستان) و ریدونگ ژانگ (چین)

۷۵ کیلوگرم: ۱- مارک مادسن (دانمارک) ۲- کیم هیون وو (کره جنوبی) ۳- بین یانگ (چین) و والری پالنسکی (بلاروس) … ۱۰- پیام بویری (ایران)

۸۰ کیلوگرم: ۱- رامین طاهری (ایران) ۲- پاول پامینچوک (بلاروس) ۳- پاتریک مارتینز (آمریکا) و ادوارد سرگسیان (ارمنستان)

۸۵ کیلوگرم: ۱- میکولای استرادوب (بلاروس) ۲- دامیان یانکوفسکی (لهستان) ۳- میچالیک تادیوس (لهستان) و ویکتور لورینچ (مجارستان) … ۱۰- حسین نوری (ایران)

۹۸ کیلوگرم: ۱- مهدی علیاری (ایران) ۲- یاسمانی دانیل کابررا (کوبا) ۳- تسیمافی دزیچنکا (بلاروس) و بالاز کیس (مجارستان)

۱۳۰ کیلوگرم: ۱- ادوارد پاپ (آلمان) ۲- آرمین موزس ماجوروس (مجارستان) ۳- بشیر باباجان زاده (ایران) و کیانگ منگ (چین) … ۸- امیر قاسمی منجزی (ایران)

پاسخی بگذارید