تاریخ: ۱۸:۲۱ :: ۱۳۹۵/۰۳/۳۱
نام نویسنده: sobhan

فدراسیون فوتبال اطلاعیه‌ای را در خصوص اردوی تیم ملی فوتبال صادر کرد. به گزارش مازند اسپرت؛ متن اطلاعیه بدین شرح است:  بر اساس برنامه قبلی سرمربی تیم ملی فوتبال در مسیر صعود تا جام جهانی ۲۰۱۸، سازمان لیگ فوتبال طی نامه شماره ۱۶۹۸/۱۱۰در مورخ۱۱/۳/۹۵ برنامه های پیش رو را به اطلاع باشگاهها رساند و رسانه […]

خبرگزاری فارس: صحبت‌‌های برانکو موجب نگرانی هواداران پرسپولیس شد/پس از جلسه تمام برنامه‌های تیم ملی لغو شد

فدراسیون فوتبال اطلاعیه‌ای را در خصوص اردوی تیم ملی فوتبال صادر کرد.

به گزارش مازند اسپرت؛ متن اطلاعیه بدین شرح است: 

بر اساس برنامه قبلی سرمربی تیم ملی فوتبال در مسیر صعود تا جام جهانی ۲۰۱۸، سازمان لیگ فوتبال طی نامه شماره ۱۶۹۸/۱۱۰در مورخ۱۱/۳/۹۵ برنامه های پیش رو را به اطلاع باشگاهها رساند و رسانه های گروهی نیز متعهدانه نسبت به پوشش آن اقدام کردند.

اخیراً طی صحبت‌های قابل تاملی که توسط برانکو ایوانکویچ، سرمربی محترم تیم پرسپولیس تهران نسبت به مخالفت به این برنامه های از پیش اعلام شده، صورت گرفت شاهد بعضی مخالفتها از طرف چند باشگاه نیز بوده‌ایم و حتی موجبات نگرانی هواداران ارزنده پرسپولیس که یار همیشگی تیم ملی هستند را فراهم ساخت.

از آنجانیکه اجرای برنامه های مدون و مصوب تیم ملی در مسیر صعود تا جام جهانی بدون همکاری قاطع و صادقانه همه باشگاهها امکان پذیر نیست، لذا با بررسی شرایط موجود در جلسه‌ای که امروز با حضور مهدی تاج، رئیس فدراسیون، محمدرضا ساکت، مدیر تیم های ملی و کارلوس کی روش، سرمربی تیم ملی فوتبال تشکیل شد، برنامه تیم ملی لغو و کلیه بازیکنان تیم ملی در اختیار باشگاههای قرار خواهند گرفت و پس از برگزاری جلسات و مذاکرات بعدی، برنامه جدید تیم ملی اعلام خواهد شد.

در این راستا مراتب سپاس از بازیکنان ارزنده تیم ملی و حمایتهای رسانه ها، هواداران خونگرم تیم ملی و باشگاههایی که همکاری های لازم را انجام دادند، اعلام می شود.
با آرزوی موفقیت برای فوتبال ملی و باشگاهی.
فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران.

پاسخی بگذارید