تاریخ: ۱۸:۲۰ :: ۱۳۹۵/۰۳/۳۱
نام نویسنده: sobhan

مهاجم دهه ۷۰ و ۸۰ آلمان‌ها به یواخیم لو توصیه کرد از پدیده فصل اخیر شالکه به عنوان مهاجم در ترکیب بازی آلمان برابر ایرلند شمالی استفاده کند. به گزارش مازند اسپرت؛در چند روز گذشته بحث‌های زیادی در محافل و رسانه‌های آلمان در مورد قابلیت‌های خط حمله تیم ملی این کشور مطرح شد. بعد از […]

مهاجم دهه ۷۰ و ۸۰ آلمان‌ها به یواخیم لو توصیه کرد از پدیده فصل اخیر شالکه به عنوان مهاجم در ترکیب بازی آلمان برابر ایرلند شمالی استفاده کند.

به گزارش مازند اسپرت؛در چند روز گذشته بحث‌های زیادی در محافل و رسانه‌های آلمان در مورد قابلیت‌های خط حمله تیم ملی این کشور مطرح شد.

بعد از آنکه در بازی منجر به تساوی بدون گل با لهستان، خط حمله آلمان روزی کم ‌فروغ راتجربه کرد، رسانه‌ها و کارشناسان خواهان تغییراتی در این بخش از تیم شدند.

کلاوس فیشر از جمله این نفرات بود. وی که در ۲ دهه ۷۰ و ۸۰  برای تیم ملی آلمان بازی کرد و حتی در جام جهانی ۱۹۸۲ با تیم آلمان افتخارنایب قهرمانی را به دست آورد، عنوان کرد برای ایجاد تحرک و شوک به خط حمله مربی ۵۶ ساله تیم کشورش بهتر است از «لئوری زانه»‌ مهاجم ۲۰ ساله و تکنیکی شالکه استفاده کند.

فیشر اظهارداشت:‌ زانه هم سریع است و هم دریبل می‌زند. او در حالت‌های یک مقابل یک، بس خطرناک عمل می‌کند.از نظر گلزنی نیز در شرایط مطلوبی است. از خود می‌پرسم چرا او در ترکیب نباشد؟

پاسخی بگذارید