تاریخ: ۱۸:۱۲ :: ۱۳۹۵/۰۳/۳۱
نام نویسنده: sobhan

مدیرعامل شرکت توسعه و تجهیز از تلاش برای آماده شدن ورزشگاه یادگار امام تبریز در هفته اول لیگ برتر خبر داد. به گزارش مازند اسپرت؛ مصطفی آجورلو مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی به دیدار مصطفی مدبر مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی رفت و پیرامون مسائل مختلف به بحث و گفت‌وگو پرداخت. در این دیدار مدبر […]

خبرگزاری فارس: تلاش برای آماده شدن ورزشگاه یادگار امام در هفته اول لیگ برتر

مدیرعامل شرکت توسعه و تجهیز از تلاش برای آماده شدن ورزشگاه یادگار امام تبریز در هفته اول لیگ برتر خبر داد.

به گزارش مازند اسپرت؛ مصطفی آجورلو مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی به دیدار مصطفی مدبر مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی رفت و پیرامون مسائل مختلف به بحث و گفت‌وگو پرداخت.
در این دیدار مدبر به آجورلو گفت که تمامی تلاش خود را برای آمادگی استادیوم یادگار امام (ره) تبریز برای نخستین هفته رقابت‌های لیگ برتر فوتبال کشور به کار می‌گیرد تا تیم تراکتورسازی بتواند در همین استادیوم به مصاف رقبای خود برود.

لازم به ذکر است، پس از دیدار تراکتورسازی مقابل النصر چمن استادیوم مورد تعویض قرار گرفت و گفته می‌شد این استادیوم از اواخر شهریورماه مهیای رقابت‌های لیگ برتر می‌شود.

پیش‌ از این تیم تراکتورسازی از این استادیوم به‌عنوان ورزشگاه اصلی خود برای رقابت‌های لیگ برتر، جام حذفی و لیگ قهرمانان باشگاه‌های آسیا استفاده می‌کرد که گنجایشی ۷۰ هزارنفری دارد.

همچنین مصطفی آجورلو در گفت‌وگو با خبرنگار سایت رسمی باشگاه اظهار داشت: مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی درخواست داریم طبق خواسته هواداران پرشور تراکتورسازی صندلی‌های استادیوم را به رنگ قرمز دربیاورند تا این استادیوم هم‌رنگ سرخ پوشان فوتبال تبریز باشد.

پاسخی بگذارید