تاریخ: ۱۸:۱۱ :: ۱۳۹۵/۰۳/۳۱
نام نویسنده: sobhan

تیم ملی اسکیت‌هاکی ایران برابر هند با نتیجه ۱۰ بر صفر به پیروزی رسید. به گزارش مازند اسپرت؛ تیم ملی اسکیت‌هاکی ایران در مسابقات اسکیت هاکى جام جهانى ایتالیا و در اولین مسابقه خود مقابل هند به میدان رفت و جشنواره گل به راه انداخت. مردان اسکیت‌هاکی ایران در اولین قدم از رقابت‌های جهانی مقتدر […]

خبرگزاری فارس: جشنواره گل اسکیت‌هاکی ایران مقابل هند

تیم ملی اسکیت‌هاکی ایران برابر هند با نتیجه ۱۰ بر صفر به پیروزی رسید.

به گزارش مازند اسپرت؛ تیم ملی اسکیت‌هاکی ایران در مسابقات اسکیت هاکى جام جهانى ایتالیا و در اولین مسابقه خود مقابل هند به میدان رفت و جشنواره گل به راه انداخت.

مردان اسکیت‌هاکی ایران در اولین قدم از رقابت‌های جهانی مقتدر و مدعی ظاهر شدند و نشان دادند برای استفاده از این موقعیت جهانی و نزدیک شدن به اهداف از پیش تعیین شده، مصمم هستند.

اسکیت هاکی ایران، در نیمه نخست با نتیجه ۴ بر صفر از هند پیش افتاد و کار را در همان نیمه نخست تمام کرد. برتری اسکیت هاکی ایران برابر هند مشهود بود و ایران، قدم اول را در رقابت‌های جهانی بسیار حساب شده و محکم برداشت.

ایران در نیمه دوم ۶ گل دیگر وارد دروازه هند کرد و ۱۰ بر صفر به پیروزی رسید، درخشش فوق العاده دروازه‌بان اسکیت‌هاکی ایران، کار گروهی و هماهنگی فوق العاده از نکات مهم این بازی بود که به چشم می خورد.

تیم ملی اسکیت‌هاکی ایران در بازی بعدی خود از سری رقابت‌های جام جهانی ایتالیا، به مصاف ماکائو می‌رود و پس از آن برای بازی با هلند آماده خواهد شد.

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید