تاریخ: ۱۸:۰۰ :: ۱۳۹۵/۰۳/۳۱
نام نویسنده: sobhan

اردوی تیم فوتبال استقلال که قرار بود در اواسط تیرماه در ترکیه برگزار شود لغو شد. به گزارش مازند اسپرت؛ تیم فوتبال استقلال قرار بود طبق برنامه در اوسط تیر ماه راهی کشور ترکیه شود تا در این کشور به آماده سازی بپردازد اما طی روزهای گذشته شایعاتی پیرامون لغو این اردو مطرح شد. ظاهرا […]

خبرگزاری فارس: اردوی استقلال در ترکیه لغو شد

اردوی تیم فوتبال استقلال که قرار بود در اواسط تیرماه در ترکیه برگزار شود لغو شد.

به گزارش مازند اسپرت؛ تیم فوتبال استقلال قرار بود طبق برنامه در اوسط تیر ماه راهی کشور ترکیه شود تا در این کشور به آماده سازی بپردازد اما طی روزهای گذشته شایعاتی پیرامون لغو این اردو مطرح شد.

ظاهرا مسئولان اجرایی کشور طی نامه به وزارت ورزش و جوانان اعلام کردند که به دلیل مسائل امنیتی هیچ تیمی حق حضور در کشور ترکیه را نخواهد داشت اما سایت باشگاه استقلال دلیل لغو اردو را صرفه‌جویی در هزینه‌ها عنوان کرده است.

این سایت در مطلب خود نوشت:اردوی آبی‌‌پوشان تهران که قرار بود از ۱۴ الی ۲۵ تیرماه در ترکیه برگزار شود، به دلیل صرفه‌جویی در هزینه‌ها و با توجه به سیاست اقتصاد مقاومتی باشگاه، لغو می‌شود. قرار است اردوی استقلال از اواسط تیرماه در داخل کشور برپا شود و محل دقیق این اردو متعاقباً اعلام خواهد شد. همچنین در این اردو بختیار رحمانی، وریا غفوری، کاوه رضایی، فرشید باقری، میلاد زکی‌‌پور، محمد حسین کنعانی زادگان و علی قربانی همراه که بازیکنان تازه وارد استقلال به حساب می‌آیند، کنار دیگر بازیکنان این تیم حضور خواهند داشت. ضمن اینکه اگر بازیکن دیگری تا پایان مهلت نقل و انتقالات به استقلال پیوست هم به این اردو اضافه می‌شود.

پاسخی بگذارید