تاریخ: ۱۷:۵۴ :: ۱۳۹۵/۰۳/۳۱
نام نویسنده: sobhan

پزشک تیم ملی فوتبال ایران می گوید دغدغه کارلوس کی روش بازیکنان مصدوم این تیم بوده و هیچ منعی هم از سوی او برای انجام تست پزشکی وجود ندارد. به گزارش مازند اسپرت؛ دکتر پرهان خانلری در گفت و گو با سایت فدراسیون فوتبال درباره صحبتهای اخیر مطرح شده اظهار کرد: بازیکنان مصدوم دل نگرانی […]

خبرگزاری فارس: دکتر خانلری: منعی برای انجام تست پزشکی ملی پوشان نداریم

پزشک تیم ملی فوتبال ایران می گوید دغدغه کارلوس کی روش بازیکنان مصدوم این تیم بوده و هیچ منعی هم از سوی او برای انجام تست پزشکی وجود ندارد.

به گزارش مازند اسپرت؛ دکتر پرهان خانلری در گفت و گو با سایت فدراسیون فوتبال درباره صحبتهای اخیر مطرح شده اظهار کرد: بازیکنان مصدوم دل نگرانی سرمربی تیم ملی بوده است. ایشان تاکید داشتند که بازیکنان مصدوم زیر نظر کادر پزشکی تیم ملی دوران مصدومیتشان را سپری کنند. بر همین اساس سرمربی تیم ملی دستور داد بازیکنان آسیب دیده ملی با تجهیزات موجود تیم درمان شوند.

خانلری درباره شایعه دستور کی روش برای عدم حضور ملی پوشان در تست‌های پزشکی پیش از فصل باشگاهها اظهار کرد: در مورد این تستهای پزشکی هیچ گونه منعی وجود ندارد. ضمن اینکه در حال حاضر با توجه به لغو اردوهای پیش رو از همکاران پزشک تیم‌ها تقاضای پیگیری و انجام تست‌های پیش از فصل را دارم، آن هم در شرایطی که تمامی تمهیدات لازم برای انجام تست های کامل و حرفه ای پزشکی نظیر ارزیابیهای کلینیکال و میدانی قلب و عروق که تیم ملی از آن بهره می برد  در اردوی پیش رو تدارک دیده شده بود.

پاسخی بگذارید