تاریخ: ۱۷:۵۱ :: ۱۳۹۵/۰۳/۳۱
نام نویسنده: sobhan

وزیر ورزش و جوانان با تشکر از زحمات افشارزاده در مدت مسئولیت خود در حوزه وزارتی گفت: از تجربه و کار منظم ایشان ، بهره بردیم و امیدوارم در ادامه مسئولیت‌های خود موفق باشد. به گزارش مازند اسپرت؛ محمود گودرزی از حمید گرشاسبی به عنوان مدیری فعال و کوشا یاد کرد و گفت: هر چند […]

خبرگزاری فارس: مراسم تودیع افشارزاده و معارفه گرشاسبی برگزار شد

وزیر ورزش و جوانان با تشکر از زحمات افشارزاده در مدت مسئولیت خود در حوزه وزارتی گفت: از تجربه و کار منظم ایشان ، بهره بردیم و امیدوارم در ادامه مسئولیت‌های خود موفق باشد.

به گزارش مازند اسپرت؛ محمود گودرزی از حمید گرشاسبی به عنوان مدیری فعال و کوشا یاد کرد و گفت: هر چند حضور ایشان در تهران با توجه به نیاز مدیریتی آن اداره کل احساس می‌شد، ولی خواستیم که مجدد به حوزه وزارتی باز گردد و منشا خدمات دیگری باشد.

در این نشست بهرام افشارزاده با تشکر از توجه و حمایت‌های وزیر ورزش و جوانان گفت : در مدت مسئولیتم سعی من بر این بود کاری بر زمین نماند خوشحالم که با دکتر گودرزی همکار بودم و برای آقای گرشاسبی آرزوی موفقیت می‌کنم.
 
حمید گرشاسبی مدیر کل جدید حوزه وزارتی هم با تشکر از اعتماد وزیر ورزش و جوانان گفت: حتما از تجارب افشارزاده اسنفاده می‌کنم و تلاش می‌کنم با ارتباط موثر و خوبی که بین معاونت‌ها ایجاد خواهد شد وزیر محترم را در تصمیم گیری بهتر یاری کنم.

پاسخی بگذارید