تاریخ: ۱۷:۴۷ :: ۱۳۹۵/۰۳/۳۱
نام نویسنده: sobhan

سالار غلامی بوکسور وزن ۹۱ کیلوگرم کشورمان در دومین دیدار خود مقابل مشتزن اوکراینی با به پیروزی دست یافت و به جمع ۸ نفر برتر صعود کرد. به گزارش مازند اسپرت؛رقابت‌های جهانی بوکس باکو که آخرین شانس بوکسورهای آماتور برای کسب سهمیه المپیک به شمار می رود، با حضور ۴۶۹ بوکسور از ۱۰۵ کشور در […]

خبرگزاری فارس: غلامی با شکست حریفش به جمع هشت نفر برتر راه یافت

سالار غلامی بوکسور وزن ۹۱ کیلوگرم کشورمان در دومین دیدار خود مقابل مشتزن اوکراینی با به پیروزی دست یافت و به جمع ۸ نفر برتر صعود کرد.

به گزارش مازند اسپرت؛رقابت‌های جهانی بوکس باکو که آخرین شانس بوکسورهای آماتور برای کسب سهمیه المپیک به شمار می رود، با حضور ۴۶۹ بوکسور از ۱۰۵ کشور در شهر باکو آذربایجان در حال پیگیری است.
سالار غلامی در دیدار با “دمیتری لیسوای” بوکسور اوکراینی که سابقه حضور در رقابت های wsb را در کارنامه داشت با شایستگی به پیروزی رسید و به جمع ۸ بوکسور برتر وزن خود رسید.
غلامی برای رسیدن به مرحله نیمه نهایی باید فردا(سه شنبه) به مصاف “عبدالجلیل” از مراکش برود.
اما در ادامه این رقابت ها امشب سیاوش امیدی نماینده وزن ۷۵ کیللوگرم کشورمان به مصاف “جوئل کینگ” از جزیره ویرجینا می رود. این حریف در نخستین مبارزه خود بر بوکسوری از قرقیزستان غلبه کرده است.
طبق اعلام فدراسیون جهانی بوکس(آیبا) در رقابت های جهانی باکو در مجموع ۳۹ بوکسور جواز حضور در المپیک ۲۰۱۶ ریو را کسب خواهند کرد.
این رقابت ها در سالن “سرحدچی” که در سال ۲۰۱۰ میزبان رقابت‌های قهرمانی جوانان جهان بوده و حدود ۱۲۰۰ نفر گنجایش دارد، برگزار می‌شود.

ترکیب تیم ملی بوکس کشورمان برای حضور در رقابت های جهانی باکو به شرح زیر است:

۵۲کیلوگرم: سجاد محمدپور
۵۶ کیلوگرم: احسان سپهوندی
۶۰کیلوگرم: فروتن گل آرا
۶۴ کیلوگرم: هادی ماکویی
۶۹کیلوگرم: امین قاسمی پور
۷۵کیلوگرم: سیاوش امیدی
۹۱کیلوگرم: سالار غلامی
۹۱ +کیلوگرم: محمد علی شهیدی

کادر فنی: عبدالرضا انصاری، علیرضا استکی، اصغر اشرفی ، همایون امیری و مهدی شفیعی
تیم ایران در اوزان ۴۹ و ۸۱ کیلوگرم نماینده ای به این مسابقات اعزام نکرده است.

پاسخی بگذارید