تاریخ: ۱۷:۴۴ :: ۱۳۹۵/۰۳/۳۱
نام نویسنده: sobhan

گودرزی از برگزاری مراسم بدرقه کاروان ایران برای بازی‌های ریو خبر داد و گفت : انشاالله در هفته آخر تیرماه تلاش می‌کنیم این مراسم برگزار شود. به گزارش مازند اسپرت؛ وزیر ورزش و جوانان در دهمین جلسه ستاد عالی بازیهای المپیک و پارالمپیک با تشکر از زحمات کلیه فدراسیون‌های ورزشی و کمیته ملی المپیک و […]

خبرگزاری فارس: گودرزی: با بهترین وضعیت در بازی‌های ریو حاضر می‌شویم

گودرزی از برگزاری مراسم بدرقه کاروان ایران برای بازی‌های ریو خبر داد و گفت : انشاالله در هفته آخر تیرماه تلاش می‌کنیم این مراسم برگزار شود.

به گزارش مازند اسپرت؛ وزیر ورزش و جوانان در دهمین جلسه ستاد عالی بازیهای المپیک و پارالمپیک با تشکر از زحمات کلیه فدراسیون‌های ورزشی و کمیته ملی المپیک و پارالمپیک گفت : با حمایت مطلوب دولت از کاروان‌های اعزامی ایران ، با بهترین وضعیت فنی و فرهنگی در بازیهای ریو حاضر می‌شویم.

محمود گودرزی با اشاره به زمان کوتاه باقی مانده تا آغاز این بازی‌ها اضافه کرد: خوشبختانه هماهنگی خوبی بین وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک  و پارالمپیک برای حضوری موفق در این بازی‌های وجود دارد و امیدوارم سهمیه ایران از عدد ۶۰ برای المپیک فراتر برود.

وزیر ورزش و جوانان از اعضای ستاد خواست با دقت و وسواس لازم پیگیر مطالبات و نیازهای قهرمانانی که کسب سهمیه کرده اند تا زمان اعزام به بازیها باشند.

گودرزی همچنین از برگزاری مراسم بدرقه کاروان ایران برای بازیهای ریو خبر داد و گفت : انشاالله در هفته اخر تیرماه تلاش می کنیم این مراسم برگزار شود.

پاسخی بگذارید