تاریخ: ۱۷:۴۰ :: ۱۳۹۵/۰۳/۳۱
نام نویسنده: sobhan

تمرین امروز استقلال تحت تاثیر حضور بختیار رحمانی، آرش افشین و ووریا غفوری قرار داشت.   به گزارش مازند اسپرت؛تیم فوتبال استقلال در ادامه روند آماده‌سازی خود برای فصل جدید از ساعت ۱۸ و ۳۰ در کمپ زنده‌یاد حجازی برنامه‌های آماده‌سازی خود را پیگیری کرد. * حدود هزار نفر از طرفداران تیم استقلال در تمرین […]

تمرین امروز استقلال تحت تاثیر حضور بختیار رحمانی، آرش افشین و ووریا غفوری قرار داشت.

 

به گزارش مازند اسپرت؛تیم فوتبال استقلال در ادامه روند آماده‌سازی خود برای فصل جدید از ساعت ۱۸ و ۳۰ در کمپ زنده‌یاد حجازی برنامه‌های آماده‌سازی خود را پیگیری کرد.

* حدود هزار نفر از طرفداران تیم استقلال در تمرین امروز این تیم حضور داشتند که مثل روزهای گذشته بانوان هم در بین آنها دیده می‌شدند.

* منصور پورحیدری و نصرالله عبداللهی در تمرین امروز آبی‌پوشان حضور داشته و نظاره‌گر برنامه‌های تاکتیکی این تیم شدند.

* علیرضا منصوریان مثل روزهای گذشته به محض ورود به داخل زمین مورد تشویق طرفداران استقلال قرار گرفت.

* هنگامی که سرمربی استقلال وارد زمین شد خیلی کوتاه با حمید بابازاده و مهدی رحمتی گفت‌وگو کرد.

* در همان ابتدای تمرین علیرضا منصوریان شاگردانش را دور هم جمع کرد و کوتاه با آنها به گفت‌وگو پرداخت. سرمربی استقلال که با لباس یکدست آبی به محل تمرین آمده  بود در طول تمرین امروز تمامی کارهای تاکتیکی تیمش را بر عهده داشت و نکات لازم را به شاگردانش گوشزد می‌کرد.

* آرش افشین، بختیار رحمانی و ووریا غفوری اولین تمرین خود را با آبی‌پوشان برگزار کرده و مورد استقبال سایر اعضای کادر فنی قرار گرفتند. این نفرات به شدت توسط تماشاگران تشویق شدند و البته آنها هم به ابراز احساسات هواداران پاسخ دادند.

* هنگامی که بختیار رحمانی مورد تشویق طرفداران قرار گرفت به سمت آنها رفت و با بوسیدن پیراهن آبی تماشاگران را به وجد آورد.

* آرش افشین که اولین جلسه تمرینی خود را با آبی‌پوشان پشت سر گذاشت در زدن ضربات آخر با دقت عمل کرد و ضربات خوب این بازیکن با تشویق تماشاگران تؤام شد.

* در میانه تمرین امروز ووریا غفوری و علیرضا منصوریان برای دقایقی با یکدیگر صحبت کردند.

* محمدحسین کنعانی‌زادگان، سیدحسین حسینی، خسرو حیدری و کاوه رضایی که روز گذشته استقلالی شده بود در تمرین امروز حاضر نبودند.

* علیرضا رمضانی در تمرین عصر امروز هم غایب بود و این بازیکن همچنان مغضوب کادر فنی استقلال است و در تمرینات شرکت نمی‌کند.

* تمرین امروز استقلال شامل یک آیتم ویژه بود که در آن بازیکنان تحت فشار و با راهنمایی منصوریان به توپ ضربه می‌زدند که دروازه‌بان در این صحنه باید واکنش نشان می‌داد. بعد از زدن چند ضربه خوب به سمت دروازه توسط افشین و رحمانی علیرضا منصوریان شخصا خودش اقدام به زدن ضربه کرد و در حالی که توپ را از شاگردانش گرفته بود با یک ضربه چیپ به شکلی زیبا دروازه مهدی رحمتی را باز کرد که گلر استقلال تنها در این ضربه نظاره‌گر بود. در این لحظه تماشاگران استقلال به شدت سرمربی آبی‌پوشان را تشویق کرده و از این حرکت او به وجد آمدند.

* آیتم بعدی تمرین امروز استقلال ارسال از جناحین و استفاده از توپ‌های سوم بود که باز هم منصوریان در این آیتم نکات لازم را به شاگردانش گوشزد می‌کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس، تیم فوتبال استقلال فردا مجددا تمرینات خود را پیگیری خواهد کرد.

پاسخی بگذارید