تاریخ: ۱۷:۳۹ :: ۱۳۹۵/۰۳/۳۰
نام نویسنده: sobhan

رئیس هیأت والیبال میاندورود از قهرمانی تیم دارابکلا در مسابقات جام رمضان در رده سنی بزرگسالان خبر داد. به گزارش مازند اسپرت،مهدی عرب از پایان مسابقات والیبال جام رمضان در رده بانوان این شهرستان خبر داد و گفت: این مسابقات با هشت تیم بزرگسال و سه تیم نوجوان برگزار شد که در پایان با قهرمانی […]

banoooرئیس هیأت والیبال میاندورود از قهرمانی تیم دارابکلا در مسابقات جام رمضان در رده سنی بزرگسالان خبر داد.

به گزارش مازند اسپرت،مهدی عرب از پایان مسابقات والیبال جام رمضان در رده بانوان این شهرستان خبر داد و گفت: این مسابقات با هشت تیم بزرگسال و سه تیم نوجوان برگزار شد که در پایان با قهرمانی دارابکلا به پایان رسید.

وی بیان کرد: در شب آخر این مسابقات تیم والیبال بانوان دارابکلا با پیروزی سه بر صفر در مقابل تیم اسرم به مقام قهرمانی این دوره از مسابقات دست پیدا کرد.

رئیس هیأت والیبال میاندورود خاطرنشان کرد: تیم بادله نیز با نتیجه ۳-۰ بر سورتینگ رضوانی غلبه کرد و به مقام سوم رسید و تیم نوجوانان سورک هم با برد سه بر صفر مقابل اسرم قهرمان این دوره از مسابقات شدند.

عرب با بیان اینکه این مسابقات در سالن ورزشی روستای بادله برگزار شد، گفت: مسابقات جام رمضان ازجمله برنامه‌هایی است که طرفداران بی‌شماری را به خود اختصاص داده است و در میاندورود نیز با برنامه‌ریزی و تدارکات خوبی برگزار شد.

پاسخی بگذارید