تاریخ: ۱۷:۳۸ :: ۱۳۹۵/۰۳/۳۰
نام نویسنده: sobhan

سید محمد ساداتی قهرمان کشتی ساحلی جهان مدال طلای خویش را تقدیم خانواده شهید مدافع حرم سید جواد اسدی کرد. به گزارش مازند اسپرت،پیش از ظهر امروز سید محمد ساداتی قهرمان کشتی ساحلی جهان با حضور مسؤولان ناحیه مقاومت بسیج این شهرستان مدال طلای کشتی قهرمانی ساحلی جهان را تقدیم خانواده شهید مدافع حرم سید […]

47555سید محمد ساداتی قهرمان کشتی ساحلی جهان مدال طلای خویش را تقدیم خانواده شهید مدافع حرم سید جواد اسدی کرد.

به گزارش مازند اسپرت،پیش از ظهر امروز سید محمد ساداتی قهرمان کشتی ساحلی جهان با حضور مسؤولان ناحیه مقاومت بسیج این شهرستان مدال طلای کشتی قهرمانی ساحلی جهان را تقدیم خانواده شهید مدافع حرم سید جواد اسدی کرد.

وی گفت: فداکاری و ازخودگذشتگی شهدای مدافع حرم غیرقابل وصف است.

قهرمان کشتی ساحلی جهان اضافه کرد: این شهدا با تمام وجود خویش برای عظمت و سربلندی اسلام و عزت ایران عزیز از جان خویش گذشتند.

وی خاطرنشان کرد: قبل از حضور در مسابقات جهانی کشتی ساحلی نیت کردم که پس از قهرمانی مدالم را تقدیم به خانواده شهید اسدی کنم و امروز این افتخار نصیب بنده شد که این مدال در اختیار فرزند برومند این شهید قرار گیرد.

ساداتی اضافه کرد: کوچک‌ترین گامی که می‏‌توانستم در این مسیر بردارم تقدیم مدالم به خانواده شهید مدافع حرم بود.

به گزارش فارس، پهلوان سید محمد ساداتی در رقابت‌های کشتی ساحلی قهرمانی جهان در کرواسی که با حضور ۲۴ تیم از کشورهای مختلف دنیا برگزار شد، به مدال طلای این دوره از رقابت‌ها دست یافت.

ساداتی برای کسب مدال طلا با کشتی‎گیرانی از یونان، مجارستان، روسیه، نروژ و رومانی به رقابت پرداخت.

ساداتی اهل روستای سمسکنده ساری است.

پاسخی بگذارید