تاریخ: ۱۱:۱۷ :: ۱۳۹۵/۰۳/۲۸
نام نویسنده: sobhan

به گزارش مازند اسپرت؛ پرتغال نتوانست کارش در یورو ۲۰۱۶ را با برد آغاز کند و در مقابل ایسلند با تساوی ۱-۱ متوقف شد. کریستیانو رونالدو نیز ناکام مطلق این بازی بود. فوق ستاره رئال نتوانست برای تیم کشورش گلزنی کند و دو موقعیت خوب را نیز از دست داد. او در انتهای بازی به […]

به گزارش مازند اسپرت؛ پرتغال نتوانست کارش در یورو ۲۰۱۶ را با برد آغاز کند و در مقابل ایسلند با تساوی ۱-۱ متوقف شد. کریستیانو رونالدو نیز ناکام مطلق این بازی بود. فوق ستاره رئال نتوانست برای تیم کشورش گلزنی کند و دو موقعیت خوب را نیز از دست داد. او در انتهای بازی به شدت عصبی بود و در مصاحبه با خبرنگاران، بازیکنان ایسلند را به داشتن ذهنیتی کوچک متهم کرد. او همچنین به این متهم شده که حاضر نشده با بازیکنان ایسلند در انتهای بازی دست بدهد.

 

 

نشریه بیلد در همین رابطه امروز گزارش داد که رونالدو دو بار در پاسخ به تقاضای بازیکن ایسلند، “گونارسون” در انتهای بازی مبنی بر تعویض پیراهن پاسخ منفی داده و به وی گفته است:” تعویض پیراهن؟ تو که هستی؟”

بیلد با تیتر “متکبرترین و خودپسندترین بازیکن دنیا” به رونالدو حمله کرده و از او به عنوان بازنده بزرگ که در مواقع بحرانی احترام بازیکنان رقیب را نگه نمی دارد یاد کرده است.

ایسلند کشوری ۳۳۰ هزار نفری است در حالیکه تعداد فالوئرهای رونالدو در شبکه های اجتماعی، ۱۳۰ برابر جمعیت این کشور است.

 

 

 

 

 

پاسخی بگذارید