تاریخ: ۱۱:۱۵ :: ۱۳۹۵/۰۳/۲۸
نام نویسنده: sobhan

به گزارش مازند اسپرت؛ پس از سقوط استقلال اهواز به لیگ یک این تیم تا کنون هیچ برنامه ای برای فصل بعد خود نداشته است، آنها تا کنون تنها بازیکن از دست داده اند. طالب ریکانی و علی هلیچی به سپاهان اصفهان رفته اند، عادل کلاه کج کاپیتان باتجربه این تیم جدا شده است و دیگر […]

به گزارش مازند اسپرت؛ پس از سقوط استقلال اهواز به لیگ یک این تیم تا کنون هیچ برنامه ای برای فصل بعد خود نداشته است، آنها تا کنون تنها بازیکن از دست داده اند.

طالب ریکانی و علی هلیچی به سپاهان اصفهان رفته اند، عادل کلاه کج کاپیتان باتجربه این تیم جدا شده است و دیگر در این تیم نخواهد ماند، همچنین پاک پروز به تیم فولاد خوزستان بازگشت.

حسین ساکی نیز به صنعت نفت آبادان پیوسته است و هنوز وضعیت حسین بهرامی و حمزه خضیراوی که قرارداد داخلی با تیم های استقلال خوزستان و پدیده مشهد بسته اند مشخص نیست و مسئولان استقلال اهواز مبلغ بالایی بابت رضایت نامه بازیکنانشان می خواهند.

هنوز وضعیت سرمربی این تیم مشخص نیست و سیاست گذاری های این تیم برای حضور در لیگ دسته اول انجام نشده است، این تیم ستاره های خود در لیگ برتر را می توان گفت به طور تقریبا کامل از دست داده است و باید به عنوان جایگزین تعدادی بازیکن را خدمت بگیرد.

منتظر خواهیم ماند تا ببینیم مسئولان این تیم پرطرفدار اهوازی چه چاره ای برای نتایج فصل قبل خود می انیدشند.

 

 

 

 

پاسخی بگذارید