تاریخ: ۱۱:۱۴ :: ۱۳۹۵/۰۳/۲۸
نام نویسنده: sobhan

به گزارش مازند اسپرت؛ تمدید قرارداد نیمار به یکی از طولانی ترین مذاکرات در تاریخ باشگاه بارسلونا تبدیل شده است. داستانی که از ابتدای فصل گذشته شروع شد و هنوز به سرانجامی نرسیده است. روز گذشته دیاریو اسپورت به نقل از منابع معتبر خود ادعا کرد که قرارداد جدید نیمار امضا شده و این خبر به […]

به گزارش مازند اسپرت؛ تمدید قرارداد نیمار به یکی از طولانی ترین مذاکرات در تاریخ باشگاه بارسلونا تبدیل شده است. داستانی که از ابتدای فصل گذشته شروع شد و هنوز به سرانجامی نرسیده است. روز گذشته دیاریو اسپورت به نقل از منابع معتبر خود ادعا کرد که قرارداد جدید نیمار امضا شده و این خبر به زودی رسما از سوی دو طرف اعلام خواهد شد اما واگنر ریبیرو، مدیر برنامه های نیمار در واکنش به این گزارش اسپورت در مصاحبه با ” Radio Jovem Pan ” گفت که همین حالا سه باشگاه بزرگ اروپایی حاضرند برای جذب نیمار ۲۰۰ میلیون یورو بپردازند که ۱۰ میلیون یورو از رقم فسخ قرارداد این بازیکن هم بیشتر است.

 

 

گمانه زنی ها در مورد این سه باشگاه شروع شده اما در باشگاه بارسلونا همه از تمدید قرارداد نیمار اطمینان دارند و این اخبار را شایعاتی بی ارزش می دانند.

 

 

 

 

 

 

 

پاسخی بگذارید