تاریخ: ۱۱:۰۶ :: ۱۳۹۵/۰۳/۲۸
نام نویسنده: sobhan

به گزارش مازند اسپرت؛  انتظارات از کلمبیا بسیار بالاست و شانس این تیم برای کسب پیروزی بیشتر از پرو محسوب می‌شود ولی پرو که با غلبه بر برزیل به این مرحله رسیده انگیزه های زیادی دارد.     پرو پرو در مرحله گروهی رقابت‌ها صدرنشین گروه B شد و با ۷ امتیاز به دور دوم […]

به گزارش مازند اسپرت؛  انتظارات از کلمبیا بسیار بالاست و شانس این تیم برای کسب پیروزی بیشتر از پرو محسوب می‌شود ولی پرو که با غلبه بر برزیل به این مرحله رسیده انگیزه های زیادی دارد.

 

 

پرو

پرو در مرحله گروهی رقابت‌ها صدرنشین گروه B شد و با ۷ امتیاز به دور دوم رقابت‌ها صعود کرد. آنها موفق شدند هائیتی و برزیل را شکست دهند و با اکوادور مساوی کردند، هر چند که پیروزی آنها مقابل برزیل با گلی به ثمر رسید که به نظر خطای هند بود. حال انها با صعود به این مرحله انگیزه زیادی پیدا کرده اند هر چند که کار سختی پیش رو خواهند داشت. در ۵ تقابل اخیر دو تیم پرو و کلمبیا،‌ شاگردان پکرمن ۳ پیروزی و ۲ تساوی کسب کرده اند و پرو در این ۵ دیدار موفق به کسب پیروزی نشده است.

 

 

کلمبیا

شاگردان خوزه پکرمن که شروع خوبی در کوپا داشتند و دو بازی اول خود مقابل آمریکا و پاراگوئه را با پیروزی پشت سر گذاشتند، در بازی نهایی خود مقابل کاستاریکا شکست خوردند و به عنوان تیم دوم صعود کردند. حال آنها باید به مصاف پرو بروند و به نظر کار سختی پیش روی خامس رودریگس و هم تیمی‌هایش نیست.  با وجود آمار خوب کلمبیا در تقابل‌های اخیر، هیچ تیمی بیش از پرو در تاریخ کوپا آمه‌ریکا موفق نشده کلمبیا را شکست دهد و همین موضوع می‌تواند یک پوئن منفی برای شاگردان پکرمن در این بازی محسوب شود. با این حال به نظر شکست دادن پرو برای کلمبیا آماده کار سختی نباشد.

 

 

پاسخی بگذارید