تاریخ: ۱۱:۰۵ :: ۱۳۹۵/۰۳/۲۸
نام نویسنده: sobhan

به گزارش مازند اسپرت؛ با وجود اعلام مسوولان باشگاه پرسپولیس مبنی بر توافق با کاوه رضایی به نظر می رسد این بازیکن هنوز با با این باشگاه به توافق نرسیده است و به همین دلیل استقلالی ها دوباره برای جذب این بازیکن دست به کار خواهند شد. قرار است استقلالی ها پیشنهاد جدیدی برای جذب کاوه […]

به گزارش مازند اسپرت؛ با وجود اعلام مسوولان باشگاه پرسپولیس مبنی بر توافق با کاوه رضایی به نظر می رسد این بازیکن هنوز با با این باشگاه به توافق نرسیده است و به همین دلیل استقلالی ها دوباره برای جذب این بازیکن دست به کار خواهند شد.

قرار است استقلالی ها پیشنهاد جدیدی برای جذب کاوه رضایی ارائه کنند تا شاید بتوانند ستاره نقل و انتقالات را آبی پوش کنند هرچند که به نظر می رسد برآورده کردن خواسته های مالی این بازیکن از توان آبی ها خارج است.

علیرضا منصوریان در مورد احتمال استقلالی شدن کاوه رضایی به خبرنگار “ورزش سه” می گوید: پیشنهادهایمان را به کاوه رضایی داده ایم و خودش می داند که اگر به استقلال بیاید چه آینده ای در انتظارش است. او بازیکن حرفه ایست و آنطورکه به من گفته دوست دارد فوتبالش را در خارج از کشور ادامه بدهد.

اودر پاسخ به این سوال که او دوست دارد به استقلال برود و یا پرسپولیس هم گفت: برای او چندان فرقی ندارد و هر پیشنهادی بهتر باشد به همان تیم می رود.

 

پاسخی بگذارید