تاریخ: ۱۱:۰۳ :: ۱۳۹۵/۰۳/۲۸
نام نویسنده: sobhan

به گزارش مازند اسپرت؛ استقلال تاکنون وریا غفوری، محمدحسین کنعانی زادگان، فرشید باقری، علی قربانی و بختیار رحمانی را به عنوان سهمیه لیگ برتری به خدمت گرفته اند و طبق اساسنامه سازمان لیگ تنها یک سهمیه دیگر می توانند پر کنند که برای این کار منصوریان سه گزینه مدنظر دارد. کاوه رضایی، مسعود حسن زاده […]

به گزارش مازند اسپرت؛ استقلال تاکنون وریا غفوری، محمدحسین کنعانی زادگان، فرشید باقری، علی قربانی و بختیار رحمانی را به عنوان سهمیه لیگ برتری به خدمت گرفته اند و طبق اساسنامه سازمان لیگ تنها یک سهمیه دیگر می توانند پر کنند که برای این کار منصوریان سه گزینه مدنظر دارد.

کاوه رضایی، مسعود حسن زاده و قاسم حدادی فر سه گزینه مد نظر سرمربی استقلال برای پرکردن آخرین سهمیه لیگ برتری قلمداد می شود که از این جمع شانس کاپیتان دوم ذوبی ها بیش از سایرین است. بازیکنی که منصوریان اعتقاد دارد در صورت آبی پوش شدن می تواند کمربند میانی تیم را محکم کند و شانس موفقیت تیم در فصل دشوار پیش رو را دو چندان کند.

شانس حدادی فر از این حیث بیشتر از سایر گزینه هاست که منصوریان برای خط حمله علاوه بر کاوه رضایی و مسعود حسن زاده که سهمیه لیگ برتری قلمداد شده و هزینه بالایی هم روی دست باشگاه می گذارند یک گزینه به نام آرش افشین دارد که با شرایط اخیر در صورت موفقیت در تست های پزشکی با رقمی پایین تر و شرایطی بهتر می تواند استقلالی شود.

پاسخی بگذارید