تاریخ: ۱۳:۱۵ :: ۱۳۹۵/۰۳/۲۶
نام نویسنده: sobhan

به گزارش مازند اسپرت ، در این اطلاعیه که از سوی حمیدرضا گرشاسبی مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران و نماینده وزارت ورزش و جوانان در کمیته مزایده نفت امضا شده، آمده است: * برای حفظ تیم نفت در تهران باید حداقل ۱۵۰ میلیارد ریال بدهی به علاوه هزینه خرید امتیاز این تیم تقبل شود، […]

به گزارش مازند اسپرت ، در این اطلاعیه که از سوی حمیدرضا گرشاسبی مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران و نماینده وزارت ورزش و جوانان در کمیته مزایده نفت امضا شده، آمده است:

* برای حفظ تیم نفت در تهران باید حداقل ۱۵۰ میلیارد ریال بدهی به علاوه هزینه خرید امتیاز این تیم تقبل شود، موضوعی که تاکنون هیچ شخص یا سازمان مستقر در پایتخت حاضر به پرداخت آن نشده است.

 

* وزارت نفت به عنوان متولی این باشگاه از سال گذشته به طور رسمی اعلام کرد که بر اساس قانون نمی‌تواند تیمداری کند و در گام اول ایجاد تدابیری هماهنگ شده برای منفک شدن این تیم از بدنه این وزارتخانه را خواستار شد، اما پیگیری‌ها و تلاش‌های این وزارتخانه در نهایت هیچ نتیجه‌ای نداشت تا اینکه وزارت نفت با تشکیل کمیته‌ای اقدام به اعلام مزایده تیم نفت کرد.

 

* چهار ماه است که مسئولان وزارت نفت اصرار بر فروش تیم دارند و تلاش ما برای منصرف کردن آنها از این تصمیم راه به جایی نبرد.  وزیر ورزش و جوانان شخصا بارها در مورد منصرف کردن این باشگاه با مقامات مسئول صحبت کرده، اما وزارت نفت اعلام کرده که دیگر توان تیم داری ندارد. ما تلاش کردیم که تیم را در تهران حفظ کنیم ولی هیچ فردی حاضر به تقبل هزینه های تیم نفت نشد.

 

 *باشگاه ملوان بندر انزلی و دو شرکت خصوصی پس از انتشار آگهی مزایده تیم نفت تهران خواهان خرید امتیاز این تیم شدند.  قیمت پیشنهادی ملوان برای خرید امتیاز تیم نفت تهران ۶۵ میلیارد ریال به انضمام پرداخت ۱۵۰ میلیارد ریال بدهی های گذشته این تیم و پیشنهاد شرکت خصوصی نیز پرداخت ۱۰ میلیارد ریال به انضمام پرداخت بدهی باشگاه نفت بود که در نهایت ملوان می‌توانست برنده این مزایده باشد.

 

*اصرار بر این بود که نفت در تهران بماند و در این راستا به شرکتی که قیمت ارائه کرده بود مجددا اعلام شد که قیمت پیشنهادی خود را افزایش دهد تا این تیم را به آن شرکت واگذار کنند، ولی شرکت مذکور حاضر به این موضوع نشد.

 

 *اداره کل ورزش و جوانان استان تهران مخالف خروج تیم نفت است اما در این شرایط چه کاری می توان کرد.  بارها به مسئولان نفت گفتیم که خروج تیم های تهران از استان خیانت به ورزش کشور است، اما آنها با یک جواب مشخص و منطقی اعلام می کردند که شما به عنوان اداره کل ورش و جوانان استان تهران هزینه خرید تیم را پرداخت کرده و مالکیت آن شوید.

 

*دو مرحله از تکمیل فرایند مزایده باقی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ مانده، یکی این که فدراسیون فو‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌تبا‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ل باید مجوز انتقال بدهد و مرحله بعدی تاییدیه کمیسیون ماده پنج اداره کل ورزش و جوانان استان تهران است که اگر فدراسیون فو‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌تبا‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ل مخالف انتقال نفت به انزلی است، می‌توانند مجوز ندهد و ما نیز با انتقال هر تیمی از تهران به سایر استان ها مخالف هستیم.

 

 

 

پاسخی بگذارید