تاریخ: ۱۳:۰۴ :: ۱۳۹۵/۰۳/۲۶
نام نویسنده: sobhan

به گزارش مازند اسپرت ، رحیم زهیوی درباره وضعیت استقلال خوزستان، تیم ملی و حتی خریدهای سرخابی صحبت کرد،او در این مصاحبه گفت:     شاکله اصلی حفظ شده است خدا را شکر ما شاکله اصلی تیممان را حفظ کرده ایم و آقای پورموسوی تمام تلاشش را انجام می دهد تابازهم شادی آفرین باشیم.   […]

به گزارش مازند اسپرت ، رحیم زهیوی درباره وضعیت استقلال خوزستان، تیم ملی و حتی خریدهای سرخابی صحبت کرد،او در این مصاحبه گفت:

 

 

شاکله اصلی حفظ شده است
خدا را شکر ما شاکله اصلی تیممان را حفظ کرده ایم و آقای پورموسوی تمام تلاشش را انجام می دهد تابازهم شادی آفرین باشیم.

 

 

از بمب های سرخابی نمی ترسیم

 

فصل قبل هم خیلی به ما می گفتند کم می آورید اما دیدید چگونه قهرمان شدیم، ما از بمب های سرخابی ها نمی ترسیم، البته بازیکنان خوبی هستند و به آنها احترام می گذاریم، اما اعتماد به نفسمان اجازه نمی دهد خودمان را کم تر ببینیم.

 

 

قید پول را بخاطر تیم استانم زدم
من چندین پیشنهاد خوب مالی از تیم هایی داشتم که درست نیست اسم آنها را بگویم و از تمام مربیانی که به من لطف داشتند ممنونم، اما ترجیح دادم که در تیم استانم بمانم، من می دانم در فوتبال همه چیز پول نیست.

 

 

هدفم حضور در جام جهانی است

 

از دعوتم خیلی خوشحال شدم اما مصدومیت نابهنگام کمی من را دور کرد اما مطمین باشید انگیزه تم بیشتر شده است و برای اردوهای بعدی با تلاش بیش تر به مصاف حریفان خواهم رفت.

داوودی را در دروازه داریم
ما فرناندو خسوس که واقعا گلر خوبی بود را نداریم اما یک جوان فوق العاده به نام گودرز داوودی در تیم داریم که مطمئن باشید هیچ چیز از او کم ندارد و خیالمان راحت است، البته یک دروازه بان دیگر هم شنیده ام تیم می خواهد بگیرد که هرکس باشد امیدوارم در کنار داوودی موفق باشد.

 

 

پورقاز بهتر از کولیبالی است

 

همچنین موسی کولیبالی از تیم رفت، امیدوارم موفق باشد اما ما در دفاع علاوه بر طیبی که ملی پوش است، بک بازیکن ملی پوش دیگر به خدمت گرفتیم. پورقاز بازیکن خوبی است و به نظر من بهتر از کولیبالی است،البته جا دارد بهاطر آن معرفتی که خرج کرد و سر قولش ایستاد نیز یک تشکر جانانه از او بکنیم، نه بخاطر اینکه به تیم ما آمد بلکه بخاطر اینکه نشان داد هنوز با معرفت پیدا می شود.

 

 

 

پاسخی بگذارید