تاریخ: ۱۳:۰۳ :: ۱۳۹۵/۰۳/۲۶
نام نویسنده: sobhan

به گزارش مازند اسپرت ، ولزی ها از سال ۱۹۸۴ تاکنون موفق به شکست دادن انگلیس نشده اند با این حال به سبب آمادگی قابل توجه فعلیشان، تصور اینکه این بار بتوانند سه شیرها را شکست دهند چندان دور از ذهن نیست. ولز در بازی اول خود ۲-۱ اسلواکی را شکست داد.       […]

به گزارش مازند اسپرت ، ولزی ها از سال ۱۹۸۴ تاکنون موفق به شکست دادن انگلیس نشده اند با این حال به سبب آمادگی قابل توجه فعلیشان، تصور اینکه این بار بتوانند سه شیرها را شکست دهند چندان دور از ذهن نیست. ولز در بازی اول خود ۲-۱ اسلواکی را شکست داد.

 

 

 

 

آرون رمزی، ستاره باشگاه آرسنال و تیم ملی ولز در همین رابطه به خبرنگاران گفت:” امیدوارم بتوانیم انگلیس را شکست دهیم. سال هاست که آنها را نبرده ایم و دیگر وقت پیروزی بر انگلیس رسیده است. شما در راگبی و خیلی‌ از ورزش‌ها می بینید که به سطح انگلیسی ها رسیده ایم. پس فرقی‌ نمی‌‌کند. واقعا منتظر این بازی هستم. 

 

معتقدم که می توانیم در این تورنمنت بهتر از این هم ظاهر شویم. نتیجه بازی با اسلواکی ما را در وضعیت خوبی‌ قرار داده است. همیشه به نظر می رسد که در جاهای حساس نتیجه خوبی‌ نمی‌‌گیریم اما حالا تجربه بیشتری داریم و می‌‌توانیم تاریخ را از نو بنویسیم.”

 

 

پاسخی بگذارید