تاریخ: ۷:۱۳ :: ۱۳۹۵/۰۳/۲۶
نام نویسنده: sobhan

سید عسگری اکبری رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بهشهر طی پیامی قهرمانی تیم ملی کشتی آزاد ایران در رقابت های جام جهانی ۲۰۱۶ در آمریکا را تبریک گفت. بسم الله الرحمن الرحیم پهلوانان تیم ملی‌کشتی آزاد کشورمان در رقابت‌های جام‌جهانی ۲۰۱۶ آمریکا، مقتدرانه و با پیروزی بر تمام رقبا و برای پنجمین بار متوالی، […]

photo 2016 06 15 11 39 50سید عسگری اکبری رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بهشهر طی پیامی قهرمانی تیم ملی کشتی آزاد ایران در رقابت های جام جهانی ۲۰۱۶ در آمریکا را تبریک گفت.

بسم الله الرحمن الرحیم

پهلوانان تیم ملی‌کشتی آزاد کشورمان در رقابت‌های جام‌جهانی ۲۰۱۶ آمریکا، مقتدرانه و با پیروزی بر تمام رقبا و برای پنجمین بار متوالی، پرچم پرافتخار ایران اسلامی را در برابر دیدگان جهانیان به اهتزاز درآورده و دل ایرانیان را شادتر و امیدوارتر کردند.

اینجانب ضمن تبریک به ورزشکاران غیور کشورمان ایران عزیز، الاخصوص پهلوان بهنام احسان پور کشتی گیر بهشهری و قدردانی از تلاش‌های شبانه روزی مربیان، کادر فنی و اعضای تیم ملی کشتی آزاد، این موفقیت غرورآفرین را به کشتی‌گیران، ‌خانواده‌های محترم ایشان، فدراسیون کشتی و جامعه ورزشی کشور و مردم شریف ایران اسلامی و مردم شهرستان بهشهر تبریک گفته و استمرار پیروزی و سربلندی همه قهرمانان و ورزشکاران را از خداوند متعال خواستارم.

سیدعسگری اکبری
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بهشهر

پاسخی بگذارید