تاریخ: ۲۰:۳۰ :: ۱۳۹۵/۰۳/۲۴
نام نویسنده: sobhan

سرپرست تیم ملی فوتبال ۵ نفره نابینایان و کم‌بینایان کشورمان گفت: هشتمین مرحله اردوی تیم ملی فوتبال ۵ نفره برای آمادگی بیشتر مسابقات پاراالمپیک در ساری برگزار می‎شود. به گزارش مازند اسپرت،سعید ناهیدی با اشاره به اینکه این اردو با حضور تمامی بازیکنان دعوت شده در ساری برگزار می‌شود، اظهار کرد: این اردو به منظور […]

1سرپرست تیم ملی فوتبال ۵ نفره نابینایان و کم‌بینایان کشورمان گفت: هشتمین مرحله اردوی تیم ملی فوتبال ۵ نفره برای آمادگی بیشتر مسابقات پاراالمپیک در ساری برگزار می‎شود.

به گزارش مازند اسپرت،سعید ناهیدی با اشاره به اینکه این اردو با حضور تمامی بازیکنان دعوت شده در ساری برگزار می‌شود، اظهار کرد: این اردو به منظور هماهنگی بیشتر بازیکنان تیم ملی فوتبال پنج نفره طی روزهای بیست‌وپنجم خرداد‌ماه تا دوم تیرماه در اردوگاه شهید بهشتی بهزیستی برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه بازیکنان برای حضور در پارالمپیک ریو ۲۰۱۶ آماده می‌شوند، افزود: در این اردوی آمادگی ۱۴ بازیکن دعوت شده و چهار مربی نیز در ساری حضور دارند.

سرپرست تیم ملی فوتبال پنج نفره کشورمان در پایان از امکانات خوب اردو در مازندران خبر داد و تصریح کرد: بازیکنان تیم ملی امروز وارد ساری می‌شوند تا این اردو از فردا آغاز شود.

پاسخی بگذارید