تاریخ: ۱۷:۳۳ :: ۱۳۹۵/۰۳/۲۳
نام نویسنده: sobhan

به گزارش مازند اسپرت ؛‌ محسن بنگر که پس از چهار سال حضور در پرسپولیس و آمدن سید جلال حسینی ترجیح داد منتظر تصمیم رسمی برانکو ایوانکوویچ برای ماندنش در این تیم نباشد و امروز هم از هواداران خداحافظی کرده بود، امشب با مسؤولان باشگاه تراکتورسازی به توافق رسید تا فصل آینده برای آنها بازی کند. طی […]

به گزارش مازند اسپرت ؛‌ محسن بنگر که پس از چهار سال حضور در پرسپولیس و آمدن سید جلال حسینی ترجیح داد منتظر تصمیم رسمی برانکو ایوانکوویچ برای ماندنش در این تیم نباشد و امروز هم از هواداران خداحافظی کرده بود، امشب با مسؤولان باشگاه تراکتورسازی به توافق رسید تا فصل آینده برای آنها بازی کند.

طی روزهای اخیر شایعه پیوستن بنگر به تراکتورسازی به صورت جدی مطرح شد و مهدی کیانی کاپیتان و سینا عشوری هافبک محبوب سرخ پوشان تبریز از جمله نفراتی بودند که از حضور او استقبال زیادی کردند و با این وجود پیش‌بینی می‌شود سال خوبی برای کاپیتان فصل گذشته پرسپولیس در جمع پرشورها رقم بخورد.

او فصل گذشته ۲۳ بازی برای پرسپولیس انجام داد اما در سه هفته پایانی با تصمیم برانکو بازی نکرد تا شایعه جدایی‌اش از جمع قرمزها همان مقطع مطرح شود.

پاسخی بگذارید