تاریخ: ۱۱:۵۸ :: ۱۳۹۵/۰۳/۲۰
نام نویسنده: sobhan

حامد شیری بازیکن با اخلاق و ارزنده آملی تیم فوتبال سایپا صبح امروز در اقدامی ارزشمند با خانواده شهدای آملی دیدار و از مقام شامخ شهیدان تجلیل کرد.   به گزارش مازند اسپرت؛ حامد شیری بازیکن ۳۰ ساله تیم فوتبال سایپا که ۱۳ سال به صورت حرفه ای فوتبال بازی می کند، متولد شهرستان آمل […]

36363حامد شیری بازیکن با اخلاق و ارزنده آملی تیم فوتبال سایپا صبح امروز در اقدامی ارزشمند با خانواده شهدای آملی دیدار و از مقام شامخ شهیدان تجلیل کرد.

 

به گزارش مازند اسپرت؛ حامد شیری بازیکن ۳۰ ساله تیم فوتبال سایپا که ۱۳ سال به صورت حرفه ای فوتبال بازی می کند، متولد شهرستان آمل و روستای بوران می باشد که در تیمهای شموشک نوشهر ٣ سال،فجر شهید سپاسی ٢سال، نساجی مازندران ٢سال  سابقه حضور داشته و امسال برای ششمین فصل متوالی است که در تیم فوتبال سایپا توپ می زند.

حامد شیری بازیکن آملی تیم فوتبال سایپا در بازگشت به زادگاهش، صبح امروز در اقدامی ارزشمند با خانواده شهیدان سردار حسن خجسته، علیرضا محمدی و روح الله صحرایی در آمل دیدار و از مقام شامخ شهیدان تجلیل کرد.

حامد شیری در خصوص این اقدام ارزشمند در گفتگو با خبرنگار مازندرانه گفت: در دنیایى زندگی می کنیم که اکثر افراد جامعه  با مشکلاتی که در زندگی روز مره برایشان وجود دارد در حال مبارزه هستند، و در این بین اکثریت مردم ما به خاطر مشکلاتشان دلاوری ها و رشادت های عزیزانی که آرامش و آزادی امروزمان را مدیون آنها هستیم از یاد برده اند و من خوشحالم امروز در کنار خانواده شهدا حضور پیدا کردم و برایم افتخار بزرگی بود.

بازیکن با تعصب تیم فوتبال سایپا در خصوص مقام شهیدان نیز بیان کرد: این که یک فرد برای حفظ کشور و ناموس خود دست از تمام مسائل دنیوی می کشد و به میدان جنگ می رود برای  هر کسی قابل درک نیست و من فقط می توانم بگویم هر کسی که برای  کشورش از جانش می گذرد چه شهید شود و چه سالم از میدان جنگ باز گردد،، قهرمان واقعی است.

حامد شیری در ادامه از شهدای مدافع حرم تجلیل کرد و گفت: در زمان جنگ هشت ساله با نیروهای بعثی جوانان ما برای دفاع از کشور خود به جنگ رفته بودند، ولی در حال حاضر جوانان ایران زمین کیلومتر ها دورتر از کشور ما برای حفظ ارزشها،اماکن مذهبی و جلوگیری از پیشروی تروریستها به خاک کشورمان و همچنین سوریه، عراق و کشورهای اسلامی به صورت داوطلبانه به مناطق جنگی اعزام می شوند که این جاى تقدیر وتشکر فراوان دارد.

حامد شیری در دیدار با خانواده شهدا و در اقدامی پسندیده و ارزشمند دو پیراهن خود را تقدیم خانواده شهدا کرد.

گفتنی است خانواده شهیدان محمدی،خجسته و صحرایی ضمن تقدیر و تشکر از اقدام این ورزشکار با اخلاق کشورمان برایش در زندگی شخصی و ورزشی آرزوی موفقیت کردند.

 

 

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

 

پاسخی بگذارید