تاریخ: ۷:۴۶ :: ۱۳۹۵/۰۳/۱۹
نام نویسنده: sobhan

  بانوان و آقایان تیم ملی اسکیت‌هاکی ایران پس از رونمایی از لباس‌های رسمی و مسابقه خود، عازم ایتالیا شدند تا شانس خود را برای درخشش در این رقابت جهانی آزمایش کنند.   به گزارش مازند اسپرت بانوان ایرانى در اولین حضور خود در مسابقات جهانى اسکیت‌هاکى ایتالیا، به عنوان لباس رسمى طرحى یادآور نقش و نگار […]

 

خبرگزاری فارس: پوشش ایرانی - اسلامی تیم ملی بانوان اینلاین‌هاکی + عکس

بانوان و آقایان تیم ملی اسکیت‌هاکی ایران پس از رونمایی از لباس‌های رسمی و مسابقه خود، عازم ایتالیا شدند تا شانس خود را برای درخشش در این رقابت جهانی آزمایش کنند.

 

به گزارش مازند اسپرت بانوان ایرانى در اولین حضور خود در مسابقات جهانى اسکیت‌هاکى ایتالیا، به عنوان لباس رسمى طرحى یادآور نقش و نگار زیباى ایرانى، اسلامى را با طراحى خانم نغمه کیومرثى بر تن مى‌کنند.

اردوی آماده‌سازی تیم ملی اسکیت‌هاکی ایران در تبریز با حضور مربی آلمانی نتایج مثبتی داشته که مربیان و اعضای کادر فنی امیدوارند، تاثیر آن را در مسابقات جهانی ایتالیا و البته میادین آسیایی پیش رو شاهد باشیم.
به نقل از روابط عمومی فدراسیون اسکیت جمهوری اسلامی ایران، روز گذشته مراسم افطاری و رونمایی از لباس تیم ملی اسکیت هاکی ایران با حضور رییس فدراسیون اسکیت، دبیر و مسوول کمیته فرهنگی این فدراسیون برگزار شد.

در این مراسم که در مجموعه ورزشی انقلاب تهران برگزار شد، دکتر فریبا محمدیان رییس، علیرضا نصیری دبیر و مهدی ممی زاده مسوول کمیته فرهنگی فدراسیون با حضور در جمع ملی پوشان اسکیت هاکی ایران برای تیم اعزامی مردان و زنان ایران به رقابت های جهانی آرزوی موفقیت کردند.

در این مراسم بدرقه، دکتر محمدیان با بیان نقطه نظرات خود به کادر فنی و ملی پوشان کشورمان از آنها خواست با اقتدار و صلابت راهی رقابت های جهانی ایتالیا شوند و با اخلاق و منش پهلوانی همچون گذشته نمایندگان و سفیران شایسته ای برای ورزش ایران در این آوردگاه جهانی باشند./فارس

پاسخی بگذارید