تاریخ: ۱۶:۴۶ :: ۱۳۹۵/۰۳/۱۷
نام نویسنده: sobhan

ديدار دوستانه منتخب بازيكنان مازندراني ليگ برتر فوتبال و استقلال ساري برگزار شد. به گزارش مازند اسپرت، در اين ديدار كه با حضور بازيكنان شاخصي چون محسن بنگر، ميثم بائو، اميد عاليشاه، شجاع خليل زاده، محمد عباس زاده، روح الله عرب، سيد محسن كريمي و … برگزار شد، تيم منتخب ليگ برتري هاي مازندران در […]

636363ديدار دوستانه منتخب بازيكنان مازندراني ليگ برتر فوتبال و استقلال ساري برگزار شد.

به گزارش مازند اسپرت، در اين ديدار كه با حضور بازيكنان شاخصي چون محسن بنگر، ميثم بائو، اميد عاليشاه، شجاع خليل زاده، محمد عباس زاده، روح الله عرب، سيد محسن كريمي و … برگزار شد، تيم منتخب ليگ برتري هاي مازندران در پايان با نتيجه ۴ بر ۳ برابر استقلال ساري صاحب برتري شد.

به همت باشگاه فرهنگی ورزشی استقلال ساری و به منظور تجلیل از زنده یاد استاد اسفندیار بالویی / مهرداد اولادی و هادی نوروزی ، دیداری دوستانه بین تیم های ستارگان فوتبال مازندران و منتخب استقلال ساری در ورزشگاه شهید متقی مرکز استان برگزار شد که این دیدار با نتیجه ۴ بر۳ به سود ستارگان فوتبال مازندران در لیگ برتر به پایان رسید .

برپایه این گزارش پیش از آغاز این دیدار که قضاوت آن بر عهده اشکان خورشیدی با کمک شاهین اتحاد ، عباس شیرزادی و معین خورشیدی ( داور چهارم)  بود ، شعبان وفایی نژاد تویه درواری یکی از پیشکسوتان ورزشی و رسانه ای استان با تجلیل از زنده اسفندیار بالویی پیشکسوت فقید فوتبال مازندران ، گفت: وی اسطوره ادب و اخلاق و دلسوزی برای فوتبال استان بوده است ؛ وفایی نژاد گفت: شهدای حرم مظهر دفاع از اقتدار / استقلال و امنیت و دیانت در کشورمان هستند . وی با تجلیل از زحمات مهدی عبوری شهردار و محمدی کیادهی عضو شورا در توسعه ورزش در این شهر افزود: مازندران دهها بازیکن در لیگ برتر دارد که همه آنها تمایل دارند که در شهر و استانشان فعالیت کنند اما صد حیف که تیمی در حد لیگ برتر با تدارکات و تشکیلات مناسب نداریم .

این گزارش حاکیست محمد حسن محمدی کیادهی مدیرعامل باشگاه استقلال ساری با قدردانی از تعامل مسئولین در برگزاری این دیدار دوستانه ، پیرامون اهمیت اخلاق در ورزش سخنرانی کرد و گفت : توجه مسئولین به امر ورزش در جوانان از بروز بسیاری از ناهنجاری های ورزشی جلوگیری می کند و باشگاه استقلال و بنده نیز به نوبه خویش سعی داریم تا با سوق جوانان به امر ورزش سهم مهمی در این مهم ایفا کنیم . وی افزود: حضور ستارگان مازندرانی فوتبال لیگ برتر در این دیدار نشان داد که آنها نسبت به استان و شهرشان عرق دارند و بنده از حضور آنها در این دیدار قدردانی می کنم .

این گزارش حاکیست علی اکبر ذلیکانی / سید احمد صالحی سعید نجاریان/ سید مهدی احمدی اعضای شورای شهر ، عباس رشیدی معاون فنی شهرداری / رضایی مدیرکل بنیاد شهید مازندران / عشریه رئیس ارشاد شهرستان ساری / حسین دلیری رئیس ورزش و جوانان مرکز استان از مهمانان ویژه این دیدار بودند .

گفتنی است برای تیم ستارگان فوتبال مازندران در لیگ برتر در این دیدار سعید ابراهیم پور / محسن بنگر/ سید جلال عبدی / دانیال اسماعیلی فر / سید محسن کریمی / احمد مهدی زاده / امید عالیشاه / میثم بائو/ محسن یوسفی / علی علیپور و محمد عباس زاده به سرمربیگری ابراهیم تقی پور و در سوی مقابل نیز مهیار حسن نژاد / سعید انگاشته / علی عرب / مهدی دستاران / فریبرز گرامی / جابر نصیری / حسن رمضانی / محمد رحیم پور / محمد رضا قنبرپور/ محمد حسن محمدی کیادهی و سجاد عاشوری به سرمربیگری مهران عمادیان به میدان رفتند .

در حاشیه این دیدار

  • از سوی باشگاه استقلال ساری و مهدی عبوری شهردار این شهر هدایایی به رسم یادبود به بازیکنان اهداء شد.
  • از شروین رضایی بازیکن تیم ساری در تیم ملی نونهالان تجلیل شد.
  • از پیراهن هنرمندان باشگاه استقلال رونمایی شد.
  • مهدی عبوری شهردار ساری به دلیل حضور در تهران ، پیام عذرخواهی خود را از عدم حضور در این دیدار اعلام داشت .
  • در دقیقه ۲۴ محمدی کیادهی دتعویض شد که در این هنگام به احترام هادی نوروزی ، حاضرین صلوات و فاتحه نثار روح آن بازیکن فقید کردند.

در بین دو نیمه از خانواده های مدافع حرم و همچنین خانواده های هادی نوروزی بازیکن فقید پرسپولیس و تیم ملی / مهرداد اولادی ملی پوش اسبق فوتبال و اسفندیار بالویی پیشکسوت ارزنده فوتبال مازندران و مدرس بین المللی و همچنین براری وزنه برداری المپیکی مازندران تجلیل شد.

 

 

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

 25

26

27

28

29

30

31

32

33

34

35

36

37

38

40

42

43

44

45

46

47

396

 

 

 

پاسخی بگذارید