تاریخ: ۱۰:۵۳ :: ۱۳۹۵/۰۳/۱۶
نام نویسنده: sobhan

به گزارش مازند اسپرت ؛ مهدی پرهام مالک باشگاه نساجی که تعللش در اداره تیم را در گرو همکاری مسولان قرار داده امروز در مصاحبه ای صریح الحن اعلام داشت تا وعده مسولان استان مازندران عملی نشود او تیم داری نخواهد کرد .  ” مهندس مهدی پرهام آینده تیمداری در باشگاه فرهنگی ورزشی نساجی مازندران […]

http://www.fc-nassaji.ir/menu_data/bhy37dwa15eytfbpo8aw.jpgبه گزارش مازند اسپرت ؛ مهدی پرهام مالک باشگاه نساجی که تعللش در اداره تیم را در گرو همکاری مسولان قرار داده امروز در مصاحبه ای صریح الحن اعلام داشت تا وعده مسولان استان مازندران عملی نشود او تیم داری نخواهد کرد .

 ” مهندس مهدی پرهام آینده تیمداری در باشگاه فرهنگی ورزشی نساجی مازندران را منوط به عملی شدن وعده ها و تعهدات مسئولین محترم استان دانست که علیرغم مکتوب بودن تعهدات تا کنون عملی نشده است و امیدوارم  در روزهای آتی و با توجه به شروع فصل جدید محقق شود.

و بحث انتخاب سرمربی و جذب بازیکن را به پس از انجام تعهدات موکول کرد و کمک هایی از قبیل پخش زنده دیدار های خانگی نساجی ،در اختیار قرار دادن زمین شهر (شهید وطنی ) و تعهدات واگذاری زمین جهت احداث  استادیوم که موجب رشد و توسعه در همین استان خواهد شد را خواستار شد.

وی همچنین در پایان اعلام داشتند صحبت هایی که از قول من در رسانه های مختلف خبری نقل می شود مورد تایید نمی باشد و تا کنون با فردی جهت انتخاب سرمربی فصل بعد مذاکره نداشته ام. “

پاسخی بگذارید