تاریخ: ۸:۳۳ :: ۱۳۹۵/۰۳/۱۶
نام نویسنده: sobhan

  در دومین روز از مسابقات کاپ یک روئینگ آسیا نفرات راه یافته به فینال در ماده‌های مختلف معرفی شدند.   به گزارش مازند اسپرت؛ در ادامه مسابقات کاپ یک روئینگ آسیا که به میزبانی تهران در حال برگزاری است، در گروه اول دور مقدماتی روئینگ تکنفره سنگین وزن بانوان پریسا احمدی، حانیه بیداد و نماینده اندونزی […]

 

خبرگزاری فارس: اعلام نتایج مرحله مقدماتی روز دوم

در دومین روز از مسابقات کاپ یک روئینگ آسیا نفرات راه یافته به فینال در ماده‌های مختلف معرفی شدند.

 

به گزارش مازند اسپرت؛ در ادامه مسابقات کاپ یک روئینگ آسیا که به میزبانی تهران در حال برگزاری است، در گروه اول دور مقدماتی روئینگ تکنفره سنگین وزن بانوان پریسا احمدی، حانیه بیداد و نماینده اندونزی اول تا سوم شدند.

در گروه دوم این ماده مهسا جاور اول، مریم کرمی دوم و قایقران قزاقستان سوم شدند. نفرات اول دور مقدماتی این ماده مستقیما به فینال صعود کردند و بقیه به شانس مجدد راه یافتند.

در روئینگ تکنفره سبک وزن بانوان مسابقه تعیین خط انجام شد و نازنین ملائی و زینب نوروزی اول و سوم شدند و نماینده اندونزی در رده دوم قرار گرفت.

در روئینگ تکنفره سبک وزن مردان گروه اول حامد خدری، امیرحسین محمودپور و نماینده عراق در رده های نخست قرار گرفتند. در گروه دوم این ماده نمایندگان اندونزی، کره شمالی و تایلند اول تا سوم شدند. نفرات اول دور مقدماتی این ماده به فینال صعود کردند و بقیه به شانس مجدد راه پیدا کردند.

در روئینگ تکنفره سنگین وزن مردان گروه اول دور مقدماتی نمایندگان قزاقستان، تایلند و کره شمالی اول تا سوم شدند. در گروه دوم این ماده سیاوش سعیدی و خشایار عباس آبادی اول و دوم شدند و نماینده اندونزی در رده سوم قرار گرفت. نفرات اول و دوم دور مقدماتی این ماده به فینال راه یافتند.

در مسابقه تعیین خط روئینگ دونفره تک پاروی مردان تیم قزاقستان اول شد و میثم جوهری و وحید جوهری در رده دوم قرار گرفتند و فرزاد کربلائی قلی زاده و فرهاد کربلائی قلی زاده جایگاه سوم را از آن خود کردند.

در مسابقه تعیین خط روئینگ دونفره جفت پاروی سبک وزن بانوان نازنین رحمانی و حمیرا برزگر در رده نخست قرار گرفتند و نمایندگان قزاقستان و اندونزی دوم و سوم شدند.

در رقابت تعیین خط روئینگ دونفره جفت پاروی سبک وزن مردان نماینده اندونزی اول شد، محمدحسین حقی و امیرحسین محمودپور در رده دوم قرار گرفتند و علی نقیبی و علی نیکوخصال سوم شدند.

در مسابقه گروه اول مقدماتی روئینگ دونفره جفت پاروی سنگین وزن بانوان پریسا احمدی و فرحناز عشقی در رده نخست قرار گرفتند، مهسا جاور و نازنین ملائی دوم شدند و تیم قزاقستان رده سوم را به خود اختصاص داد. در گروه دوم این ماده نمایندگان کره شمالی، اندونزی و قزاقستان در رده های اول تا سوم این ماده قرار گرفتند. نفرات اول این ماده مستقیما به فینال راه پیدا کردند و مابقی به شانس مجدد رفتند.

این رقابت ها پیش از ظهر امروز ۱۶ خردادماه با برگزاری مسابقات شانس مجدد ادامه پیدا خواهد کرد./فارس

پاسخی بگذارید