تاریخ: ۸:۳۲ :: ۱۳۹۵/۰۳/۱۶
نام نویسنده: sobhan

  ترکیب تیم‌های آمریکا، آذربایجان و ترکیه برای حضور در جام جهانی کشتی آزاد اعلام شد.   به گزارش مازند اسپرت؛ و به نقل از فدراسیون کشتی، رقابت‌های جام جهانی کشتی آزاد با حضور ۸ تیم برتر جهان روزهای ۲۲ و ۲۳ خردادماه در شهر لس آنجلس آمریکا برگزار می‌شود که ترکیب تیم آمریکا هم‌گروه تیم ایران، […]

 

خبرگزاری فارس: ترکیب تیم‌های آمریکا، آذربایجان و ترکیه اعلام شد/ حضور باروز، اسنایدر، وارنر و دلاگنف

ترکیب تیم‌های آمریکا، آذربایجان و ترکیه برای حضور در جام جهانی کشتی آزاد اعلام شد.

 

به گزارش مازند اسپرت؛ و به نقل از فدراسیون کشتی، رقابت‌های جام جهانی کشتی آزاد با حضور ۸ تیم برتر جهان روزهای ۲۲ و ۲۳ خردادماه در شهر لس آنجلس آمریکا برگزار می‌شود که ترکیب تیم آمریکا هم‌گروه تیم ایران، برای حضور در این رقابت‌ها به شرح زیر است:

۵۷ کیلوگرم: دانیل دنیس و آلان واترس

۶۱ کیلوگرم: تونی راموس و ناهشون گاریت

۶۵ کیلوگرم: زاین رترفورد و فرانک مولینارو

۷۰ کیلوگرم: جیمز گرین (برنز جهان)

۷۴ کیلوگرم: جردن باروز (قهرمان جهان و المپیک) و الکس درینگر

۸۶ کیلوگرم: جی دن کاکس و دیوید تیلور

۹۷ کیلوگرم: کایل اسنایدر (قهرمان جهان) و جک وارنر (قهرمان المپیک)

۱۲۵ کیلوگرم: تراول دلاگنف (برنز جهان) و زاچ ری (قهرمان پان آمریکن)

* ترکیب ترکیه اعلام شد

ترکیب تیم ترکیه برای حضور در رقابت‌های جام جهانی کشتی آزاد به شرح زیر است:

۵۷ کیلوگرم: سلیمان آتلی (قهرمان جوانان جهان و نفر اول گزینشی المپیک ترکیه)

۶۱ کیلوگرم: رجب توپال (برنز زیر ۲۳ سال اروپا)

۶۵ کیلوگرم: سروت خوشکان (نقره اروپا)

۷۰ کیلوگرم: صلاح‌الدین کلیچسالیان (قهرمان جوانان جهان)

۷۴ کیلوگرم: سونر دمیرتاش (قهرمان اروپا، نقره بازی‌های اروپایی، نفر اول گزینشی المپیک ترکیه)

۸۶ کیلوگرم: سلیم یاشار (نقره و برنز جهان)

۹۷ کیلوگرم: متعاقبا اعلام می‌شود

۱۲۵ کیلوگرم: یونس امره دده (برنز زیر ۲۳ سال اروپا)

تیم ترکیه از برخی از نفرات اصلی خود که شانس حضور اول در المپیک ۲۰۱۶ برزیل هستند از جمله سلیمان آتلی، سنور دمیرتاش و سلیم یاشار در ترکیب خود استفاده کرده است.

* ترکیب آذربایجان مشخص شد

ترکیب تیم آذربایجان برای حضور در رقابت‌های جام جهانی کشتی آزاد به شرح زیر است:

۵۷ کیلوگرم: محمود ماگومدوف (قهرمان اروپا) گئورگی ادیراشویلی (قهرمان اروپا)

۶۱ کیلوگرم: احمد نبی گوارزاتیلوف (قهرمان جوانان جهان) و جاهید حسن‌زاده

۶۵ کیلوگرم: ماگومد مسلم اف (مدال برنز زیر ۲۳ سال اروپا)

۷۰ کیلوگرم: گاجی مراد اوماروف (مدال نقره زیر ۲۳ سال اروپا)

۷۴ کیلوگرم: اشرف علی‌یف (دارنده مدال برنز جهان)

۸۶ کیلوگرم: الکساندر گوستیف (نقره اروپا) و ماگومدحاجی خاتیف (نفر پنجم جهان و نقره زیر ۲۳ اروپا)

۹۷ کیلوگرم: اصلان‌بک آلبروف (برنز جوانان جهان)

۱۲۵ کیلوگرم: سعید گامیدوف (قهرمان جوانان جهان و اروپا)

این رقابت‌ها با حضور ۸ تیم برتر دنیا و در دو گروه چهار تیمی به شرح زیر برگزار می‌شود:

گروه A: روسیه، گرجستان، ترکیه و مغولستان

گروه B: ایران، آمریکا، آذربایجان و هند
/فارس

پاسخی بگذارید