تاریخ: ۸:۳۱ :: ۱۳۹۵/۰۳/۱۶
نام نویسنده: sobhan

  دو شمشیرباز المپیکی ایران در قالب تیم ملی اسلحه سابر تمرینات خود برای حضور در بازی های المپیک ریو را در کیش آغاز می‌کنند.   به گزارش مازند اسپرت؛ و به نقل از روابط عمومی فدراسیون شمشیربازی، مجتبی عابدینی و علی پاکدامن که برای نخستین بار در طول تاریخ شمشیربازی ایران را برای یک دوره بازی […]

 

خبرگزاری فارس: استارت عابدینی و پاکدامن برای ریو/ شمشیربازان المپیکی در کیش اردو می‌زنند

دو شمشیرباز المپیکی ایران در قالب تیم ملی اسلحه سابر تمرینات خود برای حضور در بازی های المپیک ریو را در کیش آغاز می‌کنند.

 

به گزارش مازند اسپرت؛ و به نقل از روابط عمومی فدراسیون شمشیربازی، مجتبی عابدینی و علی پاکدامن که برای نخستین بار در طول تاریخ شمشیربازی ایران را برای یک دوره بازی های المپیک آنهم از رنکینگ جهانی صاحب سهمیه المپیک کردند، به دنبال بازگشت از محل برگزاری مسابقات جهانی جایزه بزرگ روسیه که هفته پیش در مسکو برگزار شد، به زودی تمرینات آماده سازی خود ویژه حضور در بازی های المپیک ریو را آغاز می کنند. این تمرینات از جمعه ۲۱ خردادماه در جزیره کیش آغاز خواهد شد. 

برای برپایی این اردو که استارت المپیکی شمشیربازان به حساب می آید، مجتبی عابدینی و علی پاکدامن در قالب تیم ملی اسلحه سابر و همراه با محمد رهبری و فرزاد باهرارسباران اواخر هفته آینده به کیش سفر می کنند تا طبق برنامه از ۲۱ خردادماه تمرینات شان را در این جزیزه  و زیر نظر پیما فخری، سرمربی تیم ملی آغاز کنند. 

طبق برنامه ارائه شده از سوی پیمان فخری، تمرینات شمشیربازان المپیکی در کیش تا ۳۰ خردادماه ادامه خواهد داشت. آنها طی این مدت زیر نظر این مربی تمرینات بدنسازی و تخصصی شمشیربازی خود را پیگیری خواهند کرد./فارس

پاسخی بگذارید