تاریخ: ۱۰:۵۷ :: ۱۳۹۵/۰۳/۱۴
نام نویسنده: sobhan

سردار مصطفی آجرلو بعد از کناره‌گیری سعید عباسی به عنوان مدیرعامل جدید باشگاه تراکتورسازی انتخاب شد. به گزارش مازنداسپرت ” مدیریت تراکتورسازی بعد از حذف از مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا کار خود را برای مشخص کردن برنامه‌هایش جهت حضور در فصل آینده آغاز کرد. در همین راستا روز شنبه هفته جاری جلسه […]

442722a2dd 29ac3a90efaeb0db3f2cb179c7ff05a5سردار مصطفی آجرلو بعد از کناره‌گیری سعید عباسی به عنوان مدیرعامل جدید باشگاه تراکتورسازی انتخاب شد.

به گزارش مازنداسپرت ” مدیریت تراکتورسازی بعد از حذف از مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا کار خود را برای مشخص کردن برنامه‌هایش جهت حضور در فصل آینده آغاز کرد.

در همین راستا روز شنبه هفته جاری جلسه هیأت مدیره باشگاه تراکتورسازی برگزار شد و در مورد وضعیت مدیریت و سرمربی تیم بحث و گفت‌وگو شد.

در این جلسه طبق اعلام اعضای هیأت مدیره سعید عباسی با اکثریت آرا به عنوان مدیرعامل باشگاه معرفی و مقرر شد با گزینه‌های هدایت تیم در فصل آینده مذاکره شود. یکی از این گزینه‌ها امیر قلعه‌نویی بود.

بعد از گذشت ۴-۵ روز شرایط تغییر کرده و قرار است مدیریت باشگاه تغییر کند. در همین راستا عباسی از سمت خود به عنوان مدیرعامل کناره‌گیری کرد و به جای او سردار مصطفی آجرلو به عنوان مدیرعامل جدید تراکتورسازی انتخاب شد.

آجرلو بعد از حضور سردار کریمیان به عنوان رئیس هیأت مدیره باشگاه یکی از اعضای هیأت مدیره تراکتورسازی بود. سال قبل بعد از برکناری رسول خطیبی و با توجه به برخی اختلاف نظرهایی که وجود داشت وی از سمت خود کناره‌گیری کرد و در جلسات حاضر نمی‌شد. حالا در اقدامی جدید بار دیگر وی به باشگاه تراکتورسازی بازگشت اما اینبار نه به عنوان عضو هیأت مدیره بلکه به عنوان مدیرعامل فعالیت خود را دنبال می‌کند.

پاسخی بگذارید