تاریخ: ۱۰:۵۱ :: ۱۳۹۵/۰۳/۱۴
نام نویسنده: sobhan

قهرمان مازنی المپیکی کشورمان توانست در مسابقات وزنه برداری فوق سنگین در رده اول مجموع قرار بگیرد. به گزارش مازنداسپرت “در ادامه رقابت‌های دسته فوق سنگین وزنه‌برداری جان فجر در حرکت دو ضرب بهادر مولایی در حرکت اول خود وزنه ۲۳۰ کیلوگرم را مهار کرد اما در دو حرکت بعدی خود در وزنه ۲۴۹ کیلوگرم […]

976113858 parsnaz irقهرمان مازنی المپیکی کشورمان توانست در مسابقات وزنه برداری فوق سنگین در رده اول مجموع قرار بگیرد.

به گزارش مازنداسپرت “در ادامه رقابت‌های دسته فوق سنگین وزنه‌برداری جان فجر در حرکت دو ضرب بهادر مولایی در حرکت اول خود وزنه ۲۳۰ کیلوگرم را مهار کرد اما در دو حرکت بعدی خود در وزنه ۲۴۹ کیلوگرم دچار خطا شد اما با این شرایط او قهرمان حرکت دو ضرب شد.

بهداد سلیمی دیگر نماینده کشورمان در حرکت اول خود ۲۲۵ کیلوگرم را مهار کرد اما در حرکت دوم وزنه ۲۳۱ کیلوگرم را بالای سر برد اما داوران خطای او را اعلام کردند و به همین دلیل او از انجام حرکت سوم انصراف داد.

ورزشکار سوریه‌ای هم وزنه ۲۲۵ کیلوگرم را بالای سر برد اما چون وزن او کمتر از سلیمی بود در جایگاه دوم ایستاد و بهداد هم در رده سوم ایستاد.

به گزارش خبرگزاری فارس، در مجموع بهداد سلیمی با ۴۳۰ کیلوگرم در جایگاه اول ایستاد و بهادر مولایی با ۴۲۰ کیلوگرم در رده دوم قرار گرفت و نماینده لهستان با مجموع ۴۰۲ کیلوگرم رده سوم را مال خود کرد.

همچنین بهادر مولایی در حرکت سوم خود از ناحیه پا دچار مصدومیت شد و لنگان به روی سکو رفت.

سلیمی بعد از ۷ ماه که دوران مصدومیت خود را پشت سر می‌گذاشت در این مسابقات شرکت کرد.

تاماش آیان مدال قهرمانان سنگین وزن وزنه برداری را اهدا کرد.

IMG12534809

پاسخی بگذارید