تاریخ: ۸:۵۱ :: ۱۳۹۵/۰۳/۱۱
نام نویسنده: sobhan

  مربی نیمه‌استقامت دوومیدانی گفت: فدراسیون دوومیدانی هیچ‌کدام از برنامه‌هایمان را اجرا نکرده و به ناچار با هزینه شخصی به مسابقات باکو رفتیم.   به گزارش مازند اسپرت؛ عباس فتحی  در مورد حضور مصطفی ابراهیمی در مسابقات دوومیدانی باکو اظهار داشت: ما مدتی قبل از اعزام با فدراسیون دوومیدانی صحبت کردیم و کیهانی رئیس فدراسیون با این […]

 

خبرگزاری فارس: فدراسیون دوومیدانی هیچ‌‌کدام  از برنامه‌هایمان را اجرا نکرد/ کیهانی به یکباره زیر حرفش زد

مربی نیمه‌استقامت دوومیدانی گفت: فدراسیون دوومیدانی هیچ‌کدام از برنامه‌هایمان را اجرا نکرده و به ناچار با هزینه شخصی به مسابقات باکو رفتیم.

 

به گزارش مازند اسپرت؛ عباس فتحی  در مورد حضور مصطفی ابراهیمی در مسابقات دوومیدانی باکو اظهار داشت: ما مدتی قبل از اعزام با فدراسیون دوومیدانی صحبت کردیم و کیهانی رئیس فدراسیون با این اعزام موافق بود و تمام کارها هم انجام شد، اما یک روز قبل از اعزام به ما اعلام کردند که شما نمی‌توانید در این مسابقات حاضر شوید که این موضوع برای ما جای تعجب داشت.

وی ادامه داد: ما هم به دلیل اینکه هیچ‌کدام از برنامه‌هایمان اجرایی نشده بود، با هزینه شخصی اعزام شدیم.

وی در مورد اینکه چرا کیهانی مخالفت کرده است، گفت: طبق صحبت‌هایی که داشتیم او به ما اعلام کرد که نفرات دیگری هم می‌خواهند به این مسابقات اعزام شوند، با این شرایط به مشکل می‌خوریم و شما نیازی نیست در این رقابت‌ها حاضر شوید.

مربی نیمه استقامت کشورمان گفت: چند تورنمنت و اردوی بین‌اللملی برای کسب سهمیه درخواست دادیم،‌ اما متأسفانه هیچ‌کدام اجرایی نشود و ما هم به‌ناچار به باکو رفتیم. با شرایطی که پیش آمده دوومیدانی‌کاران استرس زیادی دارند. از لحاظ روحی به مشکل خورده‌اند به خاطر همین شرایط عملکرد آنها هم پایین آمده است.

وی گفت: مصطفی ابراهیمی رکورد ایران را زده و در آسیا هم مدال کسب کرده، امانه پاداشی گرفته و نه حقوقی می‌دهند. شرایط مربیان هم همین‌گونه است، متأسفانه مربیانی که ورزشکار ندارند به مسابقات اعزام می‌شوند، اما برای سایرین این‌طور نیست. ورزشکار ما باید بدون مربی اختصاصی خودش به مسابقات برود که این اصلاً خوب نیست./فارس

پاسخی بگذارید