تاریخ: ۸:۴۷ :: ۱۳۹۵/۰۳/۱۱
نام نویسنده: sobhan

  با تصمیم کمیته فنی فدراسیون قایقرانی، هدایت تیم مردان و بانوان روئینگ به طور رسمی به افشین فرزام سپرده شد.  به گزارش مازند اسپرت؛ هدایت تیم ملی المپیکی مردان ایران برعهده علی قرائت بود اما این تیم نتوانست سهمیه‌ای را برای المپیک ریو کسب کند. بعد از این اتفاقات هدایت تیم ملی مردان و بانوان […]

 

خبرگزاری فارس: مرادی: قرائت خودش نپذیرفت با ما همکاری کند/پسران هم علاقمند هستند با فرزام کار کنند

با تصمیم کمیته فنی فدراسیون قایقرانی، هدایت تیم مردان و بانوان روئینگ به طور رسمی به افشین فرزام سپرده شد.

 به گزارش مازند اسپرت؛ هدایت تیم ملی المپیکی مردان ایران برعهده علی قرائت بود اما این تیم نتوانست سهمیه‌ای را برای المپیک ریو کسب کند. بعد از این اتفاقات هدایت تیم ملی مردان و بانوان به افشین فرزام سپرده شد.

وحید مرادی دبیر فدراسیون قایقرانی در این باره به فارس گفت: براساس تصمیم کمیته فنی که با حضور قرائت و مربیان دیگر برگزار شد، کمیته فنی تصمیم گرفت هدایت تیم مردان و بانوان را برعهده بگیرد. وی می‌تواند از بین مربیانی که در ایران همکاری می‌کنند در رده‌های مختلف کمک‌هایش را انتخاب کند.

وی افزود: با قرائت هم برای همکاری تماس گرفته شد که برای همکاری بیاید، اما نپذیرفت. فرزام هم توانایی‌هایش را نشان داده و پسران هم علاقمند هستند با او کار کنند.

قرائت نیز در گفت‌وگو با فارس درباره عدم حضورش در تیم ملی گفت: به طور رسمی از من برای حضور در تیم ملی دعوت نکردند. برای همکاری شرایطی دارم که اگر بپذیرند حاضر به همکاری هستم، چرا که همکاری باید دو طرفه باشد./فارس

پاسخی بگذارید