تاریخ: ۶:۴۹ :: ۱۳۹۵/۰۳/۰۸
نام نویسنده: sobhan

باشگاه خونه به خونه مازندران با دو بازیکن جدید به توافق دست یافت. به گزارش مازنداسپرت ” تیم فوتبال خونه به خونه مازندران فصل جدید را با به خدمت گرفتن علیرضا مرزبان، سرمربی فصل گذشته تیم پیکان آغاز کرد. این باشگاه عصر امروز با دو بازیکن مورد نظر مرزبان به تفاهم رسید و قرارداد امضاء […]

442 largeباشگاه خونه به خونه مازندران با دو بازیکن جدید به توافق دست یافت.

به گزارش مازنداسپرت ” تیم فوتبال خونه به خونه مازندران فصل جدید را با به خدمت گرفتن علیرضا مرزبان، سرمربی فصل گذشته تیم پیکان آغاز کرد.

این باشگاه عصر امروز با دو بازیکن مورد نظر مرزبان به تفاهم رسید و قرارداد امضاء کرد تا فعالیت خود را در این خصوص نیز شروع کند.

رامتین سلیمان زاده دفاع وسط فصل گذشته پیکان تهران و مجتبی محبوب مجاز پشت فروارد مس رفسنجان بازیکنانی هستند که با باشگاه خونه به خونه مازندران به توافق دست یافتند.

همچنین این باشگاه با ۵ بازیکن فصل گذشته خود به نام های محمد غلامی، روح الله باقری، حسین نائیجی، محمد علیزاده و هادی خیری تمدید قرارداد کرده بود و در تیم ماندنی شدند.

تلاش باشگاه برای جذب بازیکنان مورد نظر سرمربی این تیم همچنان ادامه دارد و طی روزهای آینده نیز اخبار خوشی در این زمینه روی خروجی سایت قرار خواهد گرفت.

و اما تمرینات تیم فوتبال خونه به خونه مازندران از اول تیرماه مصادف با ولادت باسعادت امام حسن مجتبی (ع) در زمین ورزشی امیرکلا آغاز و تا پایان رقابت های فصل پیش روی لیگ دسته اول فوتبال کشور در همین زمین برگزار خواهد شد. 

گفتنی است، در رقابت های این فصل که از ۱۸ مرداد آغاز خواهد شد، یک مربی آلمانی به عنوان دستیار اول علیرضا مرزبان کارش را در این تیم آغاز خواهد کرد و مجید نوروزی، مهرداد میناوند و میثم رضاپور به عنوان کمک مربی و نادر غبیشاوی نیز به عنوان مربی دروازبان های تیم خونه به خونه انتخاب شدند.

به گزارش سایت رسمی باشگاه، فارغ از گمانه زنی های رسانه های دیداری و نوشتاری و مجازی، اخباری که در خصوص جذب بازیکنان به خدمت گرفته شده و تمرینات این تیم روی خروجی سایت رسمی باشگاه قرار می گیرد رسمی می باشد و در اختیار هواداران این تیم در بابل و مازندران قرار می گیرد

محمد غلامی، روح الله باقری، حسین نائیجی، هادی خیری و محمد علیزاده بازیکنان فصل گذشته تیم خونه به خونه هستند که آنها را در فصل آتی لیگ یک نیز در این تیم خواهیم دید.

8451 (2).jpg (719×405)

442 large

98874 2

پاسخی بگذارید