تاریخ: ۱۹:۰۴ :: ۱۳۹۵/۰۳/۰۶
نام نویسنده: sobhan

کنفدراسیون فوتبال آسیا با توجه به نمایش ضعیف نمایندگان سعودی‌ در لیگ قهرمانان آسیا تصمیم به کاهش سهمیه عربستان در آسیا گرفته است. به گزارش مازنداسپرت ” بهانه‌جویی سعودی‌ها در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا برای نیامدن به ایران در نهایت به ضرر آنها به پایان رسید زیرا بازی خانگی خود را مقابل نمایندگان ایران از […]

 35091کنفدراسیون فوتبال آسیا با توجه به نمایش ضعیف نمایندگان سعودی‌ در لیگ قهرمانان آسیا تصمیم به کاهش سهمیه عربستان در آسیا گرفته است.

به گزارش مازنداسپرت ” بهانه‌جویی سعودی‌ها در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا برای نیامدن به ایران در نهایت به ضرر آنها به پایان رسید زیرا بازی خانگی خود را مقابل نمایندگان ایران از دست دادند و به کشور ثالث آمدند. نتیجه این کارشکنی این شد که  3 نماینده از ۴ نماینده‌شان در مرحله گروهی حذف شدند و تنها الهلال توانست از این مخمصه قصر در رود.

تیم لوکوموتیو ازبکستان توانست در مرحله یک هشتم‌نهایی الهلال تنها نماینده باقی مانده را از این رقابت‌ها حذف کرد تا کارنامه ضعیفی با این همه بهانه‌جویی و کارشکنی برای سعودی‌ها ثبت شود.

در این راستا سایت المدرج عربستان به نقل از منابع آگاه خبر داد: کنفدراسیون فوتبال آسیا تصمیم گرفته است تا سهمیه عربستان را به خاطر نمایش بسیار ضعیف نمایندگانش در آسیا از سه و نیم سهمیه به دو و نیم سهمیه کم کند.

پاسخی بگذارید