تاریخ: ۱۰:۱۰ :: ۱۳۹۵/۰۳/۰۶
نام نویسنده: sobhan

رییس هیئت والیبال مازندران از آغاز مسابقات والیبال قهرمانی نوجوانان استان مازندران در نور خبرداد. سید میلاد تقوی در گفتگو با مازند اسپرت ، با بیان اینکه اولین دوره مسابقات والیبال ساحلی نوجوانان استان مازندران برگزار می شود،بیان کرد:این مسابقات به مدت دو روز در سواحل نور برگزار می شود. وی تصریح کرد: هر شهرستان […]

0233رییس هیئت والیبال مازندران از آغاز مسابقات والیبال قهرمانی نوجوانان استان مازندران در نور خبرداد.

سید میلاد تقوی در گفتگو با مازند اسپرت ، با بیان اینکه اولین دوره مسابقات والیبال ساحلی نوجوانان استان مازندران برگزار می شود،بیان کرد:این مسابقات به مدت دو روز در سواحل نور برگزار می شود.

وی تصریح کرد: هر شهرستان بصورت نامحدود می تواند در این مسابقات تیم دهد فقط از هیئت شهرستان مربوطه باید معرفی نامه دریافت کند.

رییس هیئت والیبال مازندران بااشاره به شرایط ثبت نام تیم ها،افزود: متولدین ۱۱/۱۰/۷۸به بالا  در این مسابقات به رقابت می پردازند.

تقوی اضافه کرد: ورودی تیم ها مبلغ یک میلیون ریال بوده است و در پایان مسابقات به تیم های اول تا چهارم جایزه نقدی همراه با کاپ قهرمانی اهدا نی گردد.

 

وی بااعلام اینکه امروز آیین قرعه کشی مسابقات برگزار شد،گفت: یازده تیم در این مسابقات اعلام آمادگی کردند که در قالب سه گروه با هم به رقابت می پردازند.

پاسخی بگذارید