تاریخ: ۱۸:۵۳ :: ۱۳۹۵/۰۳/۰۵
نام نویسنده: sobhan

دبیر هیأت کشتی مازندران از دعوت ۳ کشتی‌گیر فرنگی‌کار مازندرانی برای حضور در بازی‌های المپیک ریو ۲۰۱۶ خبر داد.   به گزارش مازند اسپرت؛غلام‌رضا نوری‌زاده با اشاره به دعوت ۳۱ کشتی‌گیر از سوی محمد بنا سرمربی تیم ملی فرنگی در اردوی تیم ملی، اظهار کرد: چهاردهمین مرحله اردوی تیم ملی کشتی فرنگی بزرگسالان برای حضور […]

3دبیر هیأت کشتی مازندران از دعوت ۳ کشتی‌گیر فرنگی‌کار مازندرانی برای حضور در بازی‌های المپیک ریو ۲۰۱۶ خبر داد.

 

به گزارش مازند اسپرت؛غلام‌رضا نوری‌زاده با اشاره به دعوت ۳۱ کشتی‌گیر از سوی محمد بنا سرمربی تیم ملی فرنگی در اردوی تیم ملی، اظهار کرد: چهاردهمین مرحله اردوی تیم ملی کشتی فرنگی بزرگسالان برای حضور در بازی‌های المپیک ریو ۲۰۱۶ با حضور سه کشتی‌گیر مازندرانی برگزار می‌شود.

وی با اشاره به برگزاری اردوی تیم ملی در چند مرحله تا المپیک ریو، افزود: علی ارسلان در وزن ۶۶ کیلوگرم، قاسم رضایی در ۹۸ کیلوگرم و بشیر باباجان‌زاده در وزن ۱۳۰ کیلوگرم به‎عنوان سه کشتی‌گیر مازندرانی در این اردو هستند.

دبیر هیأت کشتی مازندران همچنین از حضور مربی باسابقه مازندرانی در این اردو خبر داد و اضافه کرد: حمیدرضا اسماعیل‌نژاد از مربیان باتجربه مازندرانی در این اردو نیز حضور دارد.‌

نوری‌زاده در پایان با بیان اینکه تیم ملی کشتی فرنگی موفق به کسب تمامی سهمیه‌های المپیک ریو شد، گفت: در بازی‌های المپیک ۲۰۱۶ ریو دو کشتی‌گیر فرنگی‌کار از مازندران شانس زیادی در ترکیب تیم ملی دارند.

پاسخی بگذارید