تاریخ: ۱۱:۰۸ :: ۱۳۹۵/۰۳/۰۵
نام نویسنده: sobhan

رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی و دبیرکل ستاد ملی مبارزه با دوپینگ(نادو) از محرومیت دو ورزشکار به دلیل دوپینگی بودن خبر داد. به گزارش مازنداسپرت و به نقل از سایت  فدراسیون پزشکی ورزشی، دکتر غلامرضا نوروزی با تاکید بر عزم جدی نادو برای مقابله با دوپینگ در تمامی رشته های ورزشی،تصریح کرد:با توجه به تاکید جدی […]

رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی و دبیرکل ستاد ملی مبارزه با دوپینگ(نادو) از محرومیت دو ورزشکار به دلیل دوپینگی بودن خبر داد.13920521000430 PhotoA

به گزارش مازنداسپرت و به نقل از سایت  فدراسیون پزشکی ورزشی، دکتر غلامرضا نوروزی با تاکید بر عزم جدی نادو برای مقابله با دوپینگ در تمامی رشته های ورزشی،تصریح کرد:با توجه به تاکید جدی دکتر گودرزی وزیر ورزش و جوانان در هفته های باقی مانده تا المپیک ، ورزشکاران المپیکی با دقت دوچندانی تحت نظر نادو خواهند بود تا مبادا از روی نا آگاهی دچار مشکل شوند.

 وی با تایکد بر اینکه در این خصوص آموزش های لازم به همه المپیکی ها داده شده است، اظهار امیدواری کرد ورزش ایران در اوج پاکی در ریو ۲۰۱۶ بدرخشد.

دبیرکل نادو خاطر نشان کرد: در کنترل موضوع مهم المپیک ، نادو دیگر فعالیت های خود را نیز بجد دنبال می کند و در این خصوص پس از طی شدن مراحل دادرسی دو ورزشکار دوپینگی ، حکم قطعی محرومیت آنها به این شرح اعلام شد:

سارا حنیفه زاده از رشته قایقرانی به دلیل استفاده از ماده ممنوعه کلنبوترول به مدت دو سال و نیم( از ۲۴ آبان ۹۴ تا ۲۴ اردیبهشت ۹۷) محروم شد.
امیرمحمد عزیزی مقدم از رشته شنا به دلیل استفاده از ماده ممنوعه لترونرول به مدت سه سال(از ۲۶ بهمن ماه ۹۴ تا ۲۵ بخمن ماه ۹۷) محروم شد.

پاسخی بگذارید